تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

مقام IRS: کریپتو اینجاست که بماند و قانونی‌تر شود

یکی از مقامات ارشد خدمات درآمد داخلی (IRS) می‌گوید ارز دیجیتال برای ماندن است و در حال قانونی‌تر شدن است. این مقام افزود که سازمان مالیاتی ایالات متحده به دنبال شراکت با شرکت‌های کریپتویی است و خاطرنشان کرد من نمی‌دانم که چگونه می‌توانیم بدون آن در این فضا عمل کنیم.   مقام ارشد IRS می‌گوید […]

یکی از مقامات ارشد خدمات درآمد داخلی (IRS) می‌گوید ارز دیجیتال برای ماندن است و در حال قانونی‌تر شدن است. این مقام افزود که سازمان مالیاتی ایالات متحده به دنبال شراکت با شرکت‌های کریپتویی است و خاطرنشان کرد من نمی‌دانم که چگونه می‌توانیم بدون آن در این فضا عمل کنیم.
 
مقام ارشد IRS می‌گوید Crypto اینجاست که بماند
توماس فاتوروسو، مامور ویژه دفتر تحقیقات جنایی (IRS-CI) در نیویورک، در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال در اوایل این هفته در مورد ارز دیجیتال صحبت کرد.
 
ما نمی‌توانیم با فناوری دشمنی کنیم. ما باید آن را بپذیریم. این مقام مالیاتی تاکید کرد:
کریپتوکارنسی اینجاست که بماند. تا آنجا که به من مربوط می‌شود، به این زودی راه به جایی نمی‌برد و قانونی‌تر می‌شود و با گذشت سالها، پیچیده‌تر می‌شود.
 

Fattorusso توضیح داد که IRS به دنبال شراکت با شرکت‌های کریپتویی است. فکر من این است که این روابط با گذشت سال‌ها توسعه می‌یابد و شرکت‌ها در تعامل با دولت فدرال راحت‌تر می‌شوند. من نمی‌دانم چگونه می‌توانیم بدون آن در این فضا عمل کنیم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید