تاریخ: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

مقررات سختگیرانه تایلند پس از سقوط FTX

فروپاشی FTX باعث شد تا یک ناظر مالی دیگر وارد عمل شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) در تلاش برای محافظت از سرمایه‌گذاران، در حال آماده شدن برای اعمال مقررات سخت‌گیرانه‌تر بر دارایی‌های دیجیتال مشابه با بازار جهانی است. این آژانس در حال حاضر در حال بهبود مدیریت دارایی‌های دیجیتال است و انتظار […]

فروپاشی FTX باعث شد تا یک ناظر مالی دیگر وارد عمل شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) در تلاش برای محافظت از سرمایه‌گذاران، در حال آماده شدن برای اعمال مقررات سخت‌گیرانه‌تر بر دارایی‌های دیجیتال مشابه با بازار جهانی است. این آژانس در حال حاضر در حال بهبود مدیریت دارایی‌های دیجیتال است و انتظار می‌رود این تغییرات بازتاب نظارت تنظیم کننده‌های بین المللی باشد.
 
SEC تایلند هشدار می‌دهد: مقررات سختگیرانه کریپتو پس از سقوط FTX در راه است
به گزارش بانکوک پست، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که تنظیم کننده‌ها باید نقش بیشتری در تقویت مکانیسم‌های حمایت از سرمایه‌گذاران ایفا کنند.
 

تنظیم کننده یک کمیته کاری متشکل از سازمان‌های دولتی مرتبط و نمایندگان بخش خصوصی برای مطالعه و پیشنهاد راه‌هایی برای تقویت قوانین برای انطباق با بازار ایجاد کرده است. استفاده از فناوری دفتر کل غیرمتمرکز (DLT) در تجارت نیز یکی از محورهای توصیه خواهد بود. نظارت بر ریسک‌های بالقوه جدید و حمایت از سرمایه‌گذاران در کانون توجه قرار خواهند گرفت.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در تایلند

 

SEC همچنین تاکید کرده است که موضوعات مربوط به تبلیغات حاکم و تبلیغات محصول، جلوگیری از تضاد منافع و همچنین تقویت امنیت سایبری با مقررات مؤثر رسیدگی خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید