تاریخ: ۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

ممنوعیت استیبل کوین‌ها در ژاپن برداشته می‌شود

هیچ یک از ۳۱ صرافی کریپتویی ثبت شده در آژانس خدمات مالی ژاپن در حال حاضر معاملاتی را در استیبل کوین‌هایی مانند USDT یا USDC ارائه نمی‌دهند. با اینحال رگولاتورهای ژاپنی در حال تجدید نظر در برخی محدودیت‌های اصلی ارزهای دیجیتال مربوط به استفاده از استیبل کوین‌هایی مانند تتر هستند.   ژاپن ممنوعیت استیبل کوین‌های […]

هیچ یک از ۳۱ صرافی کریپتویی ثبت شده در آژانس خدمات مالی ژاپن در حال حاضر معاملاتی را در استیبل کوین‌هایی مانند USDT یا USDC ارائه نمی‌دهند. با اینحال رگولاتورهای ژاپنی در حال تجدید نظر در برخی محدودیت‌های اصلی ارزهای دیجیتال مربوط به استفاده از استیبل کوین‌هایی مانند تتر هستند.
 
ژاپن ممنوعیت استیبل کوین‌های خارجی مانند USDT را در سال ۲۰۲۳ لغو می‌کند
خبرگزاری محلی Nikkei در ۲۶ دسامبر گزارش داد که آژانس خدمات مالی (FSA) ژاپن ممنوعیت توزیع داخلی استیبل کوین‌های صادر شده خارجی را در سال ۲۰۲۳ لغو خواهد کرد.
 

مقررات جدید استیبل کوین در ژاپن به صرافی‌های محلی اجازه می‌دهد تا تجارت استیبل کوین را تحت شرایط حفظ دارایی توسط سپرده‌ها و سقف بالای حواله انجام دهند. در این گزارش آمده است اگر پرداخت با استفاده از استیبل کوین گسترش یابد، حواله‌های بین‌المللی ممکن است سریع‌تر و ارزان‌تر شوند.

 

FSA گفت، اجازه توزیع استیبل کوین در ژاپن به مقررات بیشتری در رابطه با کنترل‌های ضد پولشویی نیاز دارد. این مرجع روز دوشنبه شروع به جمع‌آوری بازخورد در مورد پیشنهادها برای لغو ممنوعیت استیبل کوین در ژاپن کرد. همانطور که قبلا گزارش شده بود، پارلمان ژاپن لایحه‌ای را برای ممنوعیت صدور استیبل کوین توسط موسسات غیربانکی در ژوئن ۲۰۲۲ تصویب کرد.

 

آخرین اقدام به طور قابل توجهی بر خدمات معاملات ارزهای دیجیتال ارائه شده در ژاپن تأثیر می‌گذارد زیرا در حال حاضر هیچ صرافی محلی تجارت با استیبل کوین مانند USDT یا USDC را ارائه نمی‌دهد. طبق داده‌های رسمی، هیچ‌کدام از ۳۱ صرافی ژاپنی ثبت‌شده در FSA، از جمله شرکت‌هایی مانند BitFlyer یا Coincheck، تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ معامله با استیبل کوین‌ها را انجام ندادند.

برچسب هااخبار USDC اخبار استیبل کوین اخبار تتر

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید