تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

موافقت Nexo برای پرداخت ۴۵ میلیون دلار به رگولاتور

وام‌دهنده ارزهای دیجیتال، Nexo، موافقت کرده است که ۴۵ میلیون دلار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و چندین تنظیم‌کننده ایالتی پس از اتهامات وارده به شرکت به دلیل عدم ثبت محصول سود (EIP) شرکت پرداخت کند. Nexo توضیح داد که تسویه‌حساب‌ها بر اساس عدم اعتراف، بدون انکار است و این ترتیب […]

وام‌دهنده ارزهای دیجیتال، Nexo، موافقت کرده است که ۴۵ میلیون دلار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و چندین تنظیم‌کننده ایالتی پس از اتهامات وارده به شرکت به دلیل عدم ثبت محصول سود (EIP) شرکت پرداخت کند. Nexo توضیح داد که تسویه‌حساب‌ها بر اساس عدم اعتراف، بدون انکار است و این ترتیب تمام تحقیقات چند ساله در مورد Nexo را بسته است.
 
Nexo مبلغ ۲۲.۵ میلیون دلار به SEC و ۲۲.۵ میلیون دلار به چندین تنظیم کننده ایالتی برای پیشنهاد EIP پرداخت می‌کند
در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۳، Nexo اعلام کرد که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی (NASAA) و چندین تنظیم کننده ایالتی، از جمله دفتر دادستان کل نیویورک، موافقت کرده است.
 

طبق گزارش SEC، حدود ژوئن ۲۰۲۰، Nexo شروع به ارائه محصول سود (EIP) این شرکت کرد، محصولی سودآور که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد از دارایی‌های دیجیتال سپرده شده سود کسب کنند.

 
رگولاتور ایالات متحده گفت:
EIP یک اوراق بهادار است و پیشنهاد و فروش EIP واجد شرایط معافیت از ثبت SEC نیست.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید