تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

موضع جدی SEC نسبت به شرکت‌های کریپتویی

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، فاش کرده است که این رگولاتور از همه ابزارهای موجود برای تطبیق پلتفرم‌های کریپتویی با قوانین خود استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، رئیس SEC گفت اثبات ذخایر نه یک حسابداری کامل از دارایی‌ها و بدهی‌های یک شرکت است و نه تفکیک وجوه مشتریان […]

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، فاش کرده است که این رگولاتور از همه ابزارهای موجود برای تطبیق پلتفرم‌های کریپتویی با قوانین خود استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، رئیس SEC گفت اثبات ذخایر نه یک حسابداری کامل از دارایی‌ها و بدهی‌های یک شرکت است و نه تفکیک وجوه مشتریان را طبق قوانین اوراق بهادار برآورده می‌کند.
 
گری گنسلر در مورد مقررات کریپتویی
گری گنسلر، رئیس SEC، پس از اینکه رگولاتور اوراق بهادار اتهاماتی را علیه کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و گری وانگ، مدیر سابق FTX به دلیل نقش آنها در کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران سهام تشکیل داد، بر اهمیت تطبیق پلتفرم‌های کریپتویی تاکید کرد.
 
رئیس SEC چهارشنبه در توییتی نوشت:
تا زمانی که پلتفرم‌های کریپتویی با قوانین اوراق بهادار مطابقت نداشته باشند، خطرات برای سرمایه‌گذاران ادامه خواهد داشت. این یکی از اولویت‌های SEC باقی مانده است که از همه ابزارهای موجود خود برای مطابقت با صنعت استفاده کند.
 

در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در پنج‌شنبه، Gensler نشان داد که SEC به تازگی شروع به سرکوب شرکت‌های کریپتویی که با قوانین آن مطابقت ندارند کرده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید