تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

مینا (MINA)، پیشتاز در بازار ارزهای دیجیتال

امروز ۱۱ ژانویه / ۲۱ دی، ارز دیجیتال مینا (MANA) با بیش از ۱۰ درصد افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، بهترین عملکرد را در بازار ارزهای دیجیتال به نمایش گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال مینا (MINA) در حوالی ساعت ۱۵:۳۰ روز چهارشنبه ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۱ دی) با ۱۱.۶۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۵۲۶۶ دلار معامله می‌شود. مینا همگام با سایر ارزهای دیجیتال از ابتدای سال جدید تاکنون عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. ارزش مینا نسبت به هفت روز گذشته ۱۴.۰۳ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی مینا نیز هم‌اکنون با ۱۲۶.۲۲ درصد افزایش به ۳۳,۴۳۸,۸۵۶ دلار رسیده است.  

با افزایش ۱۱ درصدی قیمت مینا در روز جاری، ارزش کل بازار این ارز دیجیتال نیز هم‌اکنون با ۱۰.۵۵ درصد افزایش به ۴۲۳,۴۰۰,۸۶۹ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، مینا یک رتبه پایین‌تر از فی‌ یو‌اس‌دی (FEI) و یک رتبه بالاتر از نکسو (NEXO) در جایگاه هفتاد و پنجم قرار دارد.

افزایش قیمت مینا در روز جاری ارزش این ارز دیجیتال را در برابر دو رهبر بازار، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تقویت کرده است. ارزش مینا در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱۰.۶۶ و ۱۱.۳۸ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هر یک واحد از توکن مینا هم‌اکنون معادل ۰.۰۰۰۰۳۰۲۳ بیت کوین و ۰.۰۰۰۳۹۴۹ اتریوم ارزش دارد.
هم‌اکنون، مینا در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار بهترین عملکرد روزانه را از خود به نمایش گذاشته است. پس از مینا، وو نتورک (WOO) قرار دارد. این ارز دیجیتال با ۶.۴۶ درصد افزایش روزانه تا این لحظه عملکرد بسیار خوبی داشته است. عملکرد هفتگی وو نتورک نیز درخشان بوده، زیرا ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۳۰.۰۴ درصد افزایش یافته است. در فهرست ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، وو نتورک هم‌اکنون در جایگاه نود و نهم قرار دارد.
ریپل (XRP) در فهرست ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار از لحاظ عملکرد روزانه در جایگاه سوم است. ولی ریپل در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار هم‌اکنون بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته است. در حال حاضر، ریپل با ۳.۷۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۳۶۳ دلار معامله می‌شود. ارزش ریپل نسبت به هفت روز گذشته نیز ۴.۰۹ درصد افزایش یافته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید