تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

ناظر مالی اوکراین صرافی‌های روسی را مسدود کرده است

آژانس نظارت مالی اوکراین دسترسی به تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال آنلاین را که خارج از روسیه فعالیت می‌کنند، محدود کرده است. نهاد نظارتی در گزارشی اعلام کرد برخی از پلتفرم‌های معاملاتی با بانک‌های تحریم شده روسیه همکاری می‌کنند.   مقامات مالی اوکراین وب‌سایت‌ها و کیف پول‌های مبادلات ارزی روسیه را هدف قرار می‌دهند سرویس […]

آژانس نظارت مالی اوکراین دسترسی به تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال آنلاین را که خارج از روسیه فعالیت می‌کنند، محدود کرده است. نهاد نظارتی در گزارشی اعلام کرد برخی از پلتفرم‌های معاملاتی با بانک‌های تحریم شده روسیه همکاری می‌کنند.
 
مقامات مالی اوکراین وب‌سایت‌ها و کیف پول‌های مبادلات ارزی روسیه را هدف قرار می‌دهند
سرویس نظارت مالی دولتی (SFMS)، واحد اطلاعات مالی اوکراین، گزارش ویژه‌ای درباره نتایج عملیات خود در سال ۲۰۲۲ منتشر کرده است. این تلاش به عنوان بخشی از درگیری جاری با روسیه است.
 

در سندی که این هفته منتشر شد، سازمان دیده‌بان اعلام کرد که کارکنانش با همکارانش از وزارت تحول دیجیتال و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال اوکراینی متحد شده اند. آنها با هم توانستند صرافی‌های روسی مرتبط با موسسات مالی روسیه را که تحت تحریم قرار گرفته اند، از جمله بزرگترین بانک روسیه، Sber، شناسایی کنند.

 

تنظیم‌کننده مالی اوکراین تعداد دقیق این پلتفرم‌ها یا نام دامنه آنها را مشخص نکرد اما تاکید کرد که هدف مسدود کردن کامل آنها است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید