تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

نجات قربانیان قاچاق کریپتو توسط مقامات فیلیپین

مقامات فیلیپین می‌گویند که قربانیان ادعایی یک حلقه قاچاق رمزارز را که برای کار در یک مرکز تماس در کامبوج استخدام شده بودند و از مردم در ارزهای دیجیتال کلاهبرداری می‌کردند، نجات دادند. مقامات همچنین در حال بررسی کارمندان دولتی هستند که ممکن است به سندیکاهای قاچاق کریپتو کمک کرده باشند.   قربانیان ادعایی حلقه […]

مقامات فیلیپین می‌گویند که قربانیان ادعایی یک حلقه قاچاق رمزارز را که برای کار در یک مرکز تماس در کامبوج استخدام شده بودند و از مردم در ارزهای دیجیتال کلاهبرداری می‌کردند، نجات دادند. مقامات همچنین در حال بررسی کارمندان دولتی هستند که ممکن است به سندیکاهای قاچاق کریپتو کمک کرده باشند.
 
قربانیان ادعایی حلقه قاچاق ارز دیجیتال نجات یافتند
به گزارش خبرگزاری دولتی فیلیپین، واحد کنترل و اجرای سفر (TCEU) اداره مهاجرت فیلیپین (BI) روز جمعه اعلام کرد که شش قربانی ادعایی یک حلقه قاچاق ارز دیجیتال را نجات داده است.
 

دفتر کمیسر مهاجرت، نورمن گارسرا تانسینگکو توضیح داد که افسران BI قربانیان ادعایی را هنگامی که می‌خواستند در ۱۵ ژانویه سوار هواپیما به مقصد پنوم پنه شوند، رهگیری کردند. کمیسر با اشاره به اینکه این مسافران بلیط برگشت جعلی داشتند، گفت که آنها پاسخ‌های متناقضی به آنها دادند. سوالاتی که توسط افسران BI پرسیده شد این ظن را ایجاد کرد که آنها صرفاً به عنوان توریست ظاهر شده اند اما هدف آنها کار در خارج از کشور است.

 
آن کامیل مینا، سرپرست موقت TCEU، اظهار داشت:
در نهایت آنها اعتراف کردند که در یک مرکز تماس در کامبوج کار خواهند کرد و از طریق فیس بوک استخدام شدند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید