تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

نرخ هش بیت کوین به ATH جدیدی رسیده است

در هفته اول سال جدید، هش‌ریت بیت کوین در ۶ ژانویه ۲۰۲۳ به بالاترین حد تاریخ (ATH) در بلاک ۷۷۰,۷۰۹ رسید. این شبکه یک نقطه عطف حدود ۳۶۱.۲۰ اگزاهش در ثانیه (EH/s) را در روز جمعه ثبت کرد که بیش از ۴ درصد بالاتر از رکورد قبلی ۳۴۷.۱۶ EH/s ثبت شده در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲ […]

در هفته اول سال جدید، هش‌ریت بیت کوین در ۶ ژانویه ۲۰۲۳ به بالاترین حد تاریخ (ATH) در بلاک ۷۷۰,۷۰۹ رسید. این شبکه یک نقطه عطف حدود ۳۶۱.۲۰ اگزاهش در ثانیه (EH/s) را در روز جمعه ثبت کرد که بیش از ۴ درصد بالاتر از رکورد قبلی ۳۴۷.۱۶ EH/s ثبت شده در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲ بود.
 
قدرت هش شبکه به ATH جدید افزایش می‌یابد
قدرت محاسباتی بیت کوین در هفته اول سال جدید بسیار داغ است زیرا اولین رکورد خود را در سال ۲۰۲۳ شکست. طبق آمار در ۷ ژانویه، هش‌ریت بیت کوین در حال حاضر پس از رسیدن به بالاترین حد خود در ۲۹۰ EH/s در حال افزایش است. ATH در ۶ ژانویه در ساعت ۳:۴۲ بعد از ظهر ET در بلاک ۷۷۰,۷۰۹ رخ داد، زمانی که کل قدرت هش شبکه به ۳۶۱.۲۰ EH/s رسید. این رکورد برابر با ۰.۳۶۱۱۹۹۹ زتاهاش در ثانیه (ZH/s) یا تقریباً ۳۶۱.۲ کوئینتیلیون هش در ثانیه است.
 

رکورد ۶ ژانویه بیش از ۴ درصد بالاتر از رکورد ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲ با حدود ۳۴۷.۱۶ EH/s بود که در بلاک ۷۶۲,۸۴۵ بود. از آنجایی که هش‌ریت بسیار بالا بوده است، زمان تولید بلاک بسیار سریعتر از میانگین ۱۰ دقیقه بوده است. آمار نشان می‌دهد که فواصل بلاک فعلی، زمان بین بلاک‌های استخراج شده، بین ۸:۵۱ تا ۷:۳۱ دقیقه بوده است. داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که هزینه تولید BTC کاهش یافته است. معیارهای macromicro.me نشان می‌دهد که هزینه تولید بیت کوین ۱۶,۵۶۸ دلار به ازای هر واحد است، در حالی که قیمت نقدی آن ۱۶,۹۲۰ دلار در هر واحد است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید