تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

نزدیک شدن قیمت اتریوم به سطح ۱۷۰۰ دلار

با بازگشت احساسات صعودی به بازارهای ارزهای دیجیتال، اتریوم رشد کرد و قیمت اتریوم به قوی‌ترین نقطه خود از سپتامبر رسیده است.   قیمت اتریوم مانند بیت کوین، قیمت اتریوم (ETH) نیز در روز شنبه افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در چهار ماه گذشته رسید. ETH/USD در اوایل روز به بالاترین سطح ۱,۶۷۴.۱۸ […]

با بازگشت احساسات صعودی به بازارهای ارزهای دیجیتال، اتریوم رشد کرد و قیمت اتریوم به قوی‌ترین نقطه خود از سپتامبر رسیده است.
 
قیمت اتریوم
مانند بیت کوین، قیمت اتریوم (ETH) نیز در روز شنبه افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در چهار ماه گذشته رسید. ETH/USD در اوایل روز به بالاترین سطح ۱,۶۷۴.۱۸ دلار رسید که پس از پایین آمدن قیمت تا ۱,۵۵۰.۰۳ دلار در روز جمعه بود.
 

در نتیجه این حرکت، اتریوم مجدداً به بالاترین حد خود رسید که از ۱۳ سپتامبر مشاهده نشده بود که آخرین باری بود که بالای ۱۷۰۰ دلار معامله شد. اگرچه قیمت‌ها در حال حاضر زیر این آستانه هستند، اما احیای حرکت صعودی در روز شنبه می‌تواند منجر به افزایش بیشتر در این آخر هفته شود.

 

افزایش قیمت میانگین متحرک ۱۰ روزه را به یک روند صعودی برگردانده است و فاصله آن را از همتای ۲۵ روزه خود افزایش داده است. به طور کلی، اتریوم تا زمان نگارش ۶.۱۰ درصد در ۲۴ ساعت افزایش یافته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید