تاریخ: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۹:۵۶

نشانه‌هایی مثبت در قیمت اتریوم و بایننس‌کوین

تحلیلگران ماه اکتبر را ماه خوبی برای بازار کریپتو می‌دانند. از این رو، بسیاری از سرمایه‌گذاران امیدوارند شاهد تحرکات مثبتی در اتریوم و بایننس کوین باشند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین تلگراف، اتریوم (ETH) از ۴ اکتبر (سه‌شنبه، ۱۲ مهر) تاکنون در نزدیکی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱,۳۶۴ دلار) معامله می‌شود. خرس‌ها (معامله‌گرانی که به دنبال کاهش قیمت‌ها هستند) با قدرت از این سطح دفاع می‌کنند؛ ولی خبر خوب برای دارندگان اتریوم این است که گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت‌ها هستند) نیز تسلیم نشده‌اند و هم‌چنان برای افزایش قیمت تلاش می‌کنند. این مسئله نشان می‌دهد معامله‌گران به بهبود شرایط اتریوم امیدوار هستند. 

نشانه‌هایی مثبت در قیمت اتریوم و بایننس‌کوین

اگر گاوها قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و خط مقاومت ۱,۴۱۰ دلار برسانند، اتریوم می‌تواند تا خط مقاومت کانال نزولی صعود کند. رسیدن قیمت اتریوم به این سطح ممکن است باعث افزایش میزان فروش توسط خرس‌ها شود.

اگر قیمت پس از رسیدن به خط مقاومت به شدت به سمت پایین بازگردد، احتمالا اتریوم مجبور می‌شود مدت بیش‌تری را داخل کانال نزولی سپری کند.

اگر گاوها بتوانند قیمت اتریوم را به بالای کانال نزولی هدایت کنند، مومنتوم صعودی این ارز دیجیتال احتمالا افزایش خواهد یافت. از طرف دیگر، اگر خرس‌ها قیمت را به زیر سطح حمایت ۱,۲۲۰ دلاری کاهش دهند، فشار فروش ممکن است تشدید شود.

بایننس کوین (BNB) در ۳ اکتبر (دوشنبه، ۱۱ مهر) به بالای میانگین‌های متحرک حرکت کرد، ولی گاوها نتوانستند آن را به بالای مانع بعدی – در سطح ۳۰۰ دلار – هدایت کنند. این مسئله نشان می‌دهد با افزایش قیمت، فعالیت خرس‌ها نیز افزایش می‌یابد.

نشانه‌هایی مثبت در قیمت اتریوم و بایننس‌کوین

اگر قیمت در زیر میانگین‌های متحرک باقی بماند، احتمالا بایننس کوین مجبور می‌شود برای مدت بیش‌تری در محدوده‌ی ۲۵۸ تا ۳۰۰ دلار نوسان داشته باشد. کاهش شیب خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۸۳ دلار) و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی نقطه‌ی میانی، حاکی از تثبیت قیمت در کوتاه‌مدت هستند.

از طرف دیگر، اگر قیمت از سطح فعلی بالاتر برود، گاوها دوباره تلاش خواهند کرد تا آن را به بالای محدوده‌ی مقاومت ۳۰۰ تا ۳۰۸ دلار هدایت کنند. اگر آن‌ها موفق به انجام این کار شوند، قیمت بایننس کوین می‌تواند تا سطح مقاومت قدرتمند ۳۳۸ دلار افزایش یابد.

هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۲:۱۵ روز شنبه ۱۶ مهر – اتریوم با ۰.۱۱٪ کاهش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۱,۳۲۹.۹۱ دلار معامله می‌شود. 

نشانه‌هایی مثبت در قیمت اتریوم و بایننس‌کوین

هم‌چنین، در همین لحظه، بایننس کوین نیز با ۰.۸۵٪ کاهش، با قیمت ۲۸۱.۱۵ دلار معامله می‌شود. 

نشانه‌هایی مثبت در قیمت اتریوم و بایننس‌کوین

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید