تاریخ: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱

نشانه‌های صعودی برای پالیگان (MATIC)

پالیگان در سه روز گذشته، سه کندل قرمز پیاپی به ثبت رسانده بود، ولی امروز سبزپوش شده و علائمی از آغاز یک حرکت صعودی را از خود نشان می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، پالیگان (MATIC) در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۵:۰۰ روز دوشنبه ۲۳ آبان – با ۳.۹۶ درصد افزایش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت ۰.۹۳۵۹ دلار معامله می‌شود. این ارز دیجیتال ظرف یک هفته‌ی گذشته بیش از ۲۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

ارزش پالیگان در مقایسه با دو ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، به ترتیب ۲.۸۱ و ۱.۸۵ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هم‌اکنون ارزش هر یک توکن پالیگان معادل ۰.۰۰۰۰۵۵۸۸ بیت کوین یا ۰.۰۰۰۷۴۳۹ اتریوم است.

ارزش کل بازار پالیگان هم‌اکنون ۸,۱۸۷,۸۷۶,۲۸۹ دلار است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از لحاظ ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، پالیگان در رتبه‌ی دهم قرار دارد.

نشانه‌های صعودی برای پالیگان (MATIC)

در نمودار ساعتی پالیگان (MATIC) یک نشانه‌ی صعودی مشاهده می‌شود؛ خط شاخص قدرت نسبی (RSI) ساعتی به تازگی از خط RSI SMA عبور کرده و هم‌چنان با شیب مثبت به سمت ناحیه‌ی اشباع خرید در حرکت است. در نتیجه، قیمت پالیگان تا خط میانگین متحرک نمایی ۹ ساعته افزایش یافته است.

برای آن‌که این حرکت صعودی تداوم داشته باشد، قیمت پالیگان باید با موفقیت از خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ ساعته نیز عبور کند. پالیگان در این سطح ممکن است با مقاومت‌هایی روبه‌رو شود؛ این مقاومت‌ها می‌توانند برای پالیگان چالش‌برانگیز باشند. به همین خاطر نیز شکستن دادن این سطوح مقاومت حکم تاییدی بر آغاز حرکت صعودی این ارز دیجیتال خواهد بود.

اگر پالیگان بتواند بر خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ ساعته غلبه کند، هدف بعدی قیمت آن در حوالی سطح ۰.۹۴۸۱ دلار خواهد بود.

چنان‌چه پالیگان نتواند از خط میانگین متحرک نمایی ۹ ساعته عبور کند، پیش‌بینی‌های صعودی بی‌اعتبار خواهند بود. آن‌گاه قیمت پالیگان ممکن است تا ۰.۸۵۴۰ دلار کاهش یابد، زیرا خرس‌ها (معامله‌گرانی که به دنبال کاهش قیمت هستند) هر مقدار سودی را که گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت هستند) در روز جاری به دست آورده‌اند، خنثی خواهند کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید