تاریخ: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

نظرات سناتور لومیس درباره بیت کوین

سینتیا لومیس گفت من با اطمینان از اینکه مردم می‌توانند بیت کوین را در صندوق‌های بازنشستگی خود بگنجانند، بسیار راحت هستم. سینتیا لومیس، سناتور جمهوری خواه، از ادامه بازار نزولی ناراضی است و می‌گوید که آمریکایی‌ها باید از سرمایه‌گذاری پس انداز دوران بازنشستگی خود در بیت کوین احساس امنیت کنند. این سیاستمدار یکی از بزرگترین […]

سینتیا لومیس گفت من با اطمینان از اینکه مردم می‌توانند بیت کوین را در صندوق‌های بازنشستگی خود بگنجانند، بسیار راحت هستم. سینتیا لومیس، سناتور جمهوری خواه، از ادامه بازار نزولی ناراضی است و می‌گوید که آمریکایی‌ها باید از سرمایه‌گذاری پس انداز دوران بازنشستگی خود در بیت کوین احساس امنیت کنند. این سیاستمدار یکی از بزرگترین حامیان رمزارز اصلی است و حتی یک HODLer است.
 
بیت کوین متفاوت است
آشفتگی در دنیای کریپتو، ورشکستگی‌های متعدد، رسوایی‌ها و کاهش قیمت اکثر ارزهای دیجیتال، موضع سناتور لومیس را در مورد بیت کوین تغییر نداده است.
 
در مصاحبه اخیر برای Semafor، او دیدگاه خود را تکرار کرد که افزودن BTC به برنامه‌های ۴۰۱(k) می‌تواند یک حرکت موفق باشد:
من با اطمینان از اینکه مردم می‌توانند بیت کوین را در صندوق‌های بازنشستگی خود بگنجانند، بسیار راحت هستم، زیرا با سایر ارزهای دیجیتال متفاوت است.
 
سناتور لومیس بار دیگر این دارایی را به دلیل کمیاب بودن آن و حداکثر سقف محدود آن که ۲۱ میلیون است، تمجید کرد. به گفته وی، این امر باعث افزایش ارزش دلاری آن در آینده خواهد شد:
این یک باور شخصی است، فقط بر اساس کمیاب بودن آن.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید