تاریخ: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

نظر رئیس سابق فدرال رزرو درباره کریپتو

آلن گرینسپن، رئیس سابق فدرال رزرو می‌گوید ارز دیجیتال بیشتر به نظریه احمق بزرگتر وابسته است تا سرمایه‌گذاری مطلوبی باشد. با این حال، او اشاره کرد که فروپاشی صرافی رمزارز FTX به جای اینکه نتیجه یک ویژگی ذاتی کریپتو باشد، کلاهبرداری محض بود. او انتظار ندارد که سرایت FTX بسیار فراتر از فضای کریپتو گسترش […]

آلن گرینسپن، رئیس سابق فدرال رزرو می‌گوید ارز دیجیتال بیشتر به نظریه احمق بزرگتر وابسته است تا سرمایه‌گذاری مطلوبی باشد. با این حال، او اشاره کرد که فروپاشی صرافی رمزارز FTX به جای اینکه نتیجه یک ویژگی ذاتی کریپتو باشد، کلاهبرداری محض بود. او انتظار ندارد که سرایت FTX بسیار فراتر از فضای کریپتو گسترش یابد.
 
نظر آلن گرینسپن درباره Crypto ،FTX و اقتصاد ایالات متحده
آلن گرینسپن، رئیس سابق فدرال رزرو، نظرات خود را در مورد ارزهای دیجیتال، صرافی کریپتویی FTX و اقتصاد ایالات متحده در پرسش و پاسخ پایان سال که توسط Advisors Capital Management در این هفته منتشر شد، به اشتراک گذاشت.
 

گرینسپن از سال ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۶ پنج دوره به عنوان رئیس شورای حکام سیستم فدرال رزرو خدمت کرد. وی توسط چهار رئیس جمهور مختلف ایالات متحده به عنوان رئیس منصوب شد. او در سپتامبر ۲۰۱۶ به عنوان مشاور اقتصادی شرکت مدیریت دارایی به Advisors Capital Management پیوست.

 
از رئیس سابق فدرال رزرو خواسته شد در مورد سقوط FTX و اینکه آیا او انتظار سرایت آن را دارد اظهار نظر کند. گرینسپن با استناد به اطلاعاتی که تاکنون به دست آمده است، پاسخ داد:
من انتظار ندارم پیامدهای FTX فراتر از فضای کریپتو و NFT گسترش یابد.
 
وی تاکید کرد:
فروپاشی FTX نتیجه مدیریت ریسک سهل‌انگیز، رویه‌های حسابداری ناکافی یا برخی ویژگی‌های ذاتی ارزهای دیجیتال نبود، بلکه صرفاً تقلب بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید