تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

نظر فابیو پانتا از بانک مرکزی اروپا درباره کریپتو

فابیو پانتا، بخشی از کمیته اجرایی بانک مرکزی اروپا (ECB)، معتقد است که دارایی‌های کریپتویی بدون پشتوانه ابزاری برای قمار بدون ارزش ذاتی هستند که نیاز به تنظیم دارند. پانتا در یک مقاله اظهار می‌دارد که اگرچه مقررات ارزهای دیجیتال پاسخ خوبی به این مشکل است، اما باید ساختارهای مالی غیرمتمرکز را نیز در بر […]

فابیو پانتا، بخشی از کمیته اجرایی بانک مرکزی اروپا (ECB)، معتقد است که دارایی‌های کریپتویی بدون پشتوانه ابزاری برای قمار بدون ارزش ذاتی هستند که نیاز به تنظیم دارند. پانتا در یک مقاله اظهار می‌دارد که اگرچه مقررات ارزهای دیجیتال پاسخ خوبی به این مشکل است، اما باید ساختارهای مالی غیرمتمرکز را نیز در بر بگیرد.
 
فابیو پانتا، عضو اجرایی بانک مرکزی اروپا معتقد است که کریپتو باید با مقرراتی مانند قمار مواجه شود
موضوع مقررات ارزهای دیجیتال و نحوه اعمال آن همچنان یک موضوع اساسی در سراسر رگولاتورها در سراسر جهان است. فابیو پانتا، یکی از اعضای کمیته اجرایی بانک مرکزی اروپا (ECB)، معتقد است که ارزهای دیجیتال که به عنوان دارایی‌های سرمایه‌گذاری معرفی می‌شوند، بیشتر شبیه وسایل قمار هستند. به عنوان بخشی از یک مقاله منتشر شده در ۴ ژانویه، پانتا استدلال می‌کند که رمزارزهای بدون پشتوانه باید بیشتر مانند ابزار قمار تنظیم شوند تا به عنوان ارز.
 
وی در مورد کریپتو اظهار داشت:
آنها دارایی‌های سفته بازی هستند. سرمایه‌گذاران آنها را تنها با هدف فروش آنها با قیمت بالاتر خریداری می‌کنند. در واقع، آنها یک قمار هستند که به عنوان یک دارایی سرمایه‌گذاری پنهان شده است.
 

پانتا توضیح می‌دهد که به عنوان عناصر قمار، اگر به حال خود رها شوند، به احتمال زیاد وجودشان از بین نمی‌رود، حتی اگر فاقد ارزش ذاتی باشند و به ندرت به عنوان روش پرداخت استفاده شوند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید