تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

نظر مجمع جهانی اقتصاد درباره کریپتو

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) پیش‌بینی‌های جسورانه‌ای را برای صنعت کریپتو پس از یکی از بدترین سال‌های تاریخ کوتاه خود انجام داده است.   Crypto اینجاست تا بماند در گزارشی در تاریخ ۲ ژانویه، مجمع جهانی اقتصاد گفت که رمزارز همچنان بخشی جدایی‌ناپذیر از ابزار اقتصادی مدرن خواهد بود.   WEF سال گذشته فاجعه بار را […]

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) پیش‌بینی‌های جسورانه‌ای را برای صنعت کریپتو پس از یکی از بدترین سال‌های تاریخ کوتاه خود انجام داده است.
 
Crypto اینجاست تا بماند
در گزارشی در تاریخ ۲ ژانویه، مجمع جهانی اقتصاد گفت که رمزارز همچنان بخشی جدایی‌ناپذیر از ابزار اقتصادی مدرن خواهد بود.
 

WEF سال گذشته فاجعه بار را پذیرفت و آن را وحشتناک خواند و بیش از ۲ تریلیون دلار از بین رفت. علاوه بر این، انجمن سیاسی و اقتصادی مستقر در سوئیس، تنظیم‌کننده‌ها را به دلیل شکست در ایجاد مقررات معقول مورد توجه قرار داد، اما افزود که آنها با شکست‌های متعدد در مقیاس بزرگ در سال ۲۰۲۲ تأیید شده‌اند.

 

در ادامه به نکات مثبت، این گزارش سرایت کریپتو در سال ۲۰۲۲ را با پیامد دات کام در سال ۲۰۰۰ مقایسه کرد که منجر به تکامل اینترنت به شرکت‌ها و مدل‌های تجاری بادوام‌تر شد.

 
در ادامه گزارش آمده است:
شاید سال ۲۰۲۲ نشان‌دهنده واگذاری فناوری کریپتو و زیرساخت‌های بلاکچین به دست‌های ثابت‌تر باشد.
 

در این بیانیه آمده است که بانک‌های بزرگ و ارائه‌دهندگان خدمات مالی امسال باید در رویکردشان به ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گیرند.

 

آغوش فناوری کریپتو به همان اندازه اجتناب‌ناپذیر است، حتی اگر این واژه مانند یک کلمه بد به نظر برسد. با همه ایراداتش، این فناوری در دنیای مالی جهانی یک قهرمان باقی می‌ماند.

 

WEF بیان کرد که نمونه‌های زیادی از فناوری خوب وجود دارد که توسط بازیگران بد دستکاری می‌شود، با این حال، با کریپتو، این با سرعت بالا اتفاق افتاده است.

 

کریپتو در واقع در سال‌هایی که با هک‌ها و دزدی‌ها همراه بود، توسط تجارت ناشناس در دارک وب ایجاد شد. به همین ترتیب، روزهای اولیه اینترنت با ویروس‌ها و کلاهبرداری‌ها گرفتار شده بود، اما ایمیل و شبکه جهانی وب ممنوع نشدند.

 

در خاتمه، این گزارش گفت که این فناوری به بلوغ رسیده و در چارچوب مقرراتی قوی به دست بازیگران مسئول بیشتری خواهد رفت. به عبارت دیگر، کریپتو اینجاست که بماند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید