تاریخ: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱

نظر پیتر شیف درباره بازگشت قیمت بیت کوین

پیتر شیف، اقتصاددان و دوستدار طلا هشدار داده است که قیمت بیت کوین ممکن است با بازگشت سایر دارایی‌های مالی افزایش نیابد، حتی اگر کریپتو در کنار آنها سقوط کند. او پیش‌بینی کرد حباب بیت کوین ظاهر شد و کلکسیونرها بدون توجه به اینکه برای دارایی‌های مالی چه اتفاقی می‌افتد، می‌فروشند.   چشم انداز بیت […]

پیتر شیف، اقتصاددان و دوستدار طلا هشدار داده است که قیمت بیت کوین ممکن است با بازگشت سایر دارایی‌های مالی افزایش نیابد، حتی اگر کریپتو در کنار آنها سقوط کند. او پیش‌بینی کرد حباب بیت کوین ظاهر شد و کلکسیونرها بدون توجه به اینکه برای دارایی‌های مالی چه اتفاقی می‌افتد، می‌فروشند.
 
چشم انداز بیت کوین پیتر شیف
پیتر شیف، اقتصاددان و دوستدار طلا، افکار خود را در مورد آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال در یک سری توییت در این هفته به اشتراک گذاشت.
 
او دوشنبه نوشت:
این واقعیت که بیت کوین همراه با دارایی‌های مالی سقوط کرد، به این معنی نیست که پس از چرخش آن بازارها، افزایش خواهد یافت.
 
بیت کوین یک دارایی مالی نیست. شیف افزود:
این یک توکن دیجیتال قابل جمع‌آوری است. حباب بیت کوین ظاهر شد و کلکسیونرها صرف نظر از اینکه چه اتفاقی برای دارایی‌های مالی بیفتد، فروش خواهند داشت.
 
این اقتصاددان همچنین معتقد است که بیت کوین با وجود سقف عرضه ۲۱ میلیونی این ارز دیجیتال، کمیاب نیست. شیف در پاسخ به توییتی که روز سه‌شنبه منتشر شد مبنی بر اینکه بیت کوین کمیاب‌ترین و مطلوب‌ترین دارایی است که جهان تاکنون دیده است، گفت:
بیت کوین به سختی کمیاب است و به هیچ وجه مطلوب نیست. اگر می‌خواهید پول خود را از دست بدهید راه‌های زیادی برای انجام آن وجود دارد. شما نیازی به خرید بیت کوین ندارید.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید