تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

نظر Balaji Srinivasan درباره سقوط صرافی FTX

Balaji Srinivasan می‌گوید که سقوط صرافی FTX باید به عنوان پیش‌نمایش شکست دولت تلقی شود. او هشدار داد که روزی حساب‌های بانکی دلاری آمریکا ممکن است مسدود یا بی‌ارزش شوند و تأکید کرد که مقامات هیچ علاقه‌ای به پیگرد قانونی نشان نخواهند داد. سرینیواسان هشدار داد شرایط بد در راه است و ما به جایگزین‌هایی […]

Balaji Srinivasan می‌گوید که سقوط صرافی FTX باید به عنوان پیش‌نمایش شکست دولت تلقی شود. او هشدار داد که روزی حساب‌های بانکی دلاری آمریکا ممکن است مسدود یا بی‌ارزش شوند و تأکید کرد که مقامات هیچ علاقه‌ای به پیگرد قانونی نشان نخواهند داد. سرینیواسان هشدار داد شرایط بد در راه است و ما به جایگزین‌هایی نیاز داریم.
 
نظر Balaji Srinivasan در مورد FTX و بی‌ارزش شدن دلار آمریکا
Balaji Srinivasan شنبه در یک سری توییت درباره سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX اظهار نظر کرد. Srinivasan که سابقاً مدیر صرافی رمزارز Coinbase و یک شریک عمومی در شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) بود، همچنین نویسنده The Network State، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های WSJ است.
 
او نوشت:
FTX را به عنوان پیش نمایشی از شکست دولت تلقی کنید.
 

یک روز ممکن است موجودی حساب بانکی شما در دلار آمریکا مسدود یا بی‌ارزش شود. مقامات هیچ علاقه‌ای به محاکمه نشان نخواهند داد چون آنها همان کسانی هستند که در وهله اول دستور دادند.شرایط بد در راه است و ما به جایگزین‌هایی نیاز داریم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید