تاریخ: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

نیاز به ممنوعیت کریپتو در ایالات متحده!

سناتور ایالات متحده و رئیس کمیته بانکداری سنا، شرود براون روز یکشنبه در مورد اقداماتی که تنظیم‌کننده‌ها باید پس از نابودی FTX انجام دهند، صحبت کرد. سناتور شرود براون فکر می‌کند که ممنوعیت رمزارزها می‌تواند گزینه‌ای برای رسیدگی به تمام خطرات مرتبط با این فناوری باشد. او پیشنهاد کرد که رمزارز ممکن است چیزی باشد […]

سناتور ایالات متحده و رئیس کمیته بانکداری سنا، شرود براون روز یکشنبه در مورد اقداماتی که تنظیم‌کننده‌ها باید پس از نابودی FTX انجام دهند، صحبت کرد. سناتور شرود براون فکر می‌کند که ممنوعیت رمزارزها می‌تواند گزینه‌ای برای رسیدگی به تمام خطرات مرتبط با این فناوری باشد. او پیشنهاد کرد که رمزارز ممکن است چیزی باشد که باید ممنوع شود اگر خطر ارسال صنعت به خارج از کشور نباشد.
 
ممنوع کردن کریپتو
براون در صحبت با چاک تاد از NBC در ملاقات با مطبوعات، موافقت کرد که سم بنکمن فراید، رئیس سابق و بدنام FTX، از لطف سیاسی و کمک‌های مالی برای ایجاد توهم اعتبار در اطراف خود استفاده کرده و نقصی را در سیستم سیاسی فعلی ارائه می‌دهد.
 

با این حال، او ادعا کرد که سقوط FTX تنها یک بخش بزرگ از خطرات کریپتو را نشان می‌دهد که شامل طرح‌های پانزی، حمایت ضعیف از مصرف‌کننده و تهدیدات امنیت ملی می‌شود. از جمله این تهدیدها می‌توان به جنایتکاران سایبری کره‌ای، قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسا» و تامین مالی تروریسم اشاره کرد.

 

براون گفت که قبلاً از وزیر خزانه‌داری خواسته بود تا یک ارزیابی در سطح دولتی از رمزارزها که سازمان‌های نظارتی مختلف را شامل می‌شود، انجام دهد. وی خاطرنشان کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به ویژه تهاجمی عمل کرده است، اما ممکن است اقدامات قانونی نیز لازم باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید