تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

نیشاد سینگ و رامنیک آرورا هم دخیل بودند!؟

در ۲۱ دسامبر، مقامات مجری قانون ایالات متحده از ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) فاش کردند که اتهامات کلاهبرداری را علیه گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX و کارولین الیسون مدیر عامل سابق Alameda Research تحمیل کرده اند. پس از اعلام تسلیم وانگ و […]

در ۲۱ دسامبر، مقامات مجری قانون ایالات متحده از ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) فاش کردند که اتهامات کلاهبرداری را علیه گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX و کارولین الیسون مدیر عامل سابق Alameda Research تحمیل کرده اند. پس از اعلام تسلیم وانگ و الیسون، عموم مردم این سؤال را داشتند که مدیر مهندسی FTX، نیشاد سینگ، کجاست و آیا او هم در این کار نقش داشته است یا خیر.
 
پس از اعتراف گناهکار بودن الیسون و وانگ، همه چشم‌ها بر روی ۲ مدیر برتر FTX متمرکز شده‌است
گزارش‌های منتج از دادگاه فدرال SDNY ،CFTC و SEC نشان می‌دهد که Zixiao (گری) وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کرده‌اند. به گفته وکیل ایالات متحده، دامیان ویلیامز، الیسون و وانگ در حال همکاری با مقامات مجری قانون در یک معامله برای احکام سبک‌تر هستند.
 
علاوه بر اعلامیه روز چهارشنبه، ویلیامز از سایرینی که در رفتار نادرست FTX دخیل بودند خواست تا در اسرع وقت موضوع را مطرح کنند. ویلیامز تاکید کرد:
مجری قانون به سرعت در حال حرکت است و صبر ما ابدی نیست. یکی از افرادی که در کیفرخواست‌های اخیر علیه الیسون و وانگ نامی از او نام برده نشده بود، نیشاد سینگ، مدیر مهندسی FTX بود.
 

طبق اسناد عمومی، سینگ در سال ۲۰۱۷ از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، با مدرک لیسانس در مهندسی برق و مهندسی علوم کامپیوتر فارغ‌التحصیل شد. او پس از فارغ التحصیلی از کالج، در مجموع پنج ماه در سال ۲۰۱۷ برای فیس بوک کار کرد. سینگ قبل از ایفای نقش به عنوان مدیر مهندسی FTX، مدیر مهندسی Alameda Research بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید