تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷

هارد فورک شانگهای در مارس ۲۰۲۳ انجام می‌شود

با توجه به جلسه اخیر توسعه هسته اتریوم در ۸ دسامبر، توسعه‌دهندگان فاش کردند که هارد فورک بعدی اتریوم به نام شانگهای می‌تواند تا مارس ۲۰۲۳ پیاده‌سازی شود. گفته شده است که هارد فورک شانگهای قادر به مدیریت برداشت‌های سهام اتریوم در شبکه است.   هدف توسعه‌دهندگان اتریوم هارد فورک شانگهای است در ۸ دسامبر […]

با توجه به جلسه اخیر توسعه هسته اتریوم در ۸ دسامبر، توسعه‌دهندگان فاش کردند که هارد فورک بعدی اتریوم به نام شانگهای می‌تواند تا مارس ۲۰۲۳ پیاده‌سازی شود. گفته شده است که هارد فورک شانگهای قادر به مدیریت برداشت‌های سهام اتریوم در شبکه است.
 
هدف توسعه‌دهندگان اتریوم هارد فورک شانگهای است
در ۸ دسامبر ۲۰۲۲، توسعه دهندگان هسته اتریوم برای ۱۵۱مین جلسه توسعه‌دهندگان گرد هم آمدند و تعدادی از موضوعات از جمله هارد فورک بعدی اتریوم مورد بحث قرار گرفت. آخرین هارد فورک مهم اتریوم The Merge بود، یک تغییر قابل توجه در قوانین شبکه بلاکچین که باعث شد شبکه از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تغییر کند.
 

در این جلسه، توسعه‌دهندگان توضیح دادند که هارد فورک بعدی، به نام شانگهای، ممکن است در حدود مارس ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شود. شانگهای همچنین ممکن است به برداشت‌های سهام اتریوم شبکه بپردازد، زیرا جامعه اهمیت زیادی در این مورد پیدا کرده است. در زمان نگارش این مقاله، در ۹ دسامبر ۲۰۲۲، قرارداد Beacon Chain دارای ۱۵,۵۹۷,۱۷۵ اتر است که با استفاده از نرخ ارز امروزی ETH به ارزش تقریبی ۱۹.۸۸ میلیارد دلار است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید