تاریخ: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

هشدارهای کریپتویی رگولاتورهای ایالات متحده

فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و دفتر کنترل‌کننده ارز (OCC) به طور مشترک هشدارهایی را در مورد خطرات ارزهای دیجیتال به سازمان‌های بانکی صادر کرده اند. رگولاتورها توضیح دادند آژانس‌ها نگرانی‌های ایمنی و سلامت قابل‌توجهی با مدل‌های کسب‌وکار دارند که در فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های کریپتویی متمرکز هستند.   رگولاتورهای ایالات متحده در […]

فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و دفتر کنترل‌کننده ارز (OCC) به طور مشترک هشدارهایی را در مورد خطرات ارزهای دیجیتال به سازمان‌های بانکی صادر کرده اند. رگولاتورها توضیح دادند آژانس‌ها نگرانی‌های ایمنی و سلامت قابل‌توجهی با مدل‌های کسب‌وکار دارند که در فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های کریپتویی متمرکز هستند.
 
رگولاتورهای ایالات متحده در مورد خطرات کریپتو هشدار می‌دهند
فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و دفتر کنترل ارز (OCC) روز سه‌شنبه بیانیه مشترکی در مورد خطرات ارزهای دیجیتال برای سازمان‌های بانکی صادر کردند.
 

آنها توضیح دادند که رویدادهای سال گذشته نوسانات قابل توجه و آسیب‌پذیری در بخش دارایی‌های کریپتویی را نشان داد. رگولاتورها خطرات زیادی را نام بردند، از جمله تقلب و کلاهبرداری، عدم اطمینان قانونی، ارائه نادرست یا گمراه کننده توسط شرکت‌های کریپتویی، نوسانات قابل توجه در بازارهای کریپتویی، ریسک‌ها و خطرات سرایت.

 
در بیانیه مشترک تاکید شده است:
مهم است که ریسک‌های مربوط به بخش دارایی‌های کریپتویی که قابل کاهش یا کنترل نیستند، به سیستم بانکی منتقل نشوند.
 

بر اساس درک و تجربه فعلی آژانس‌ها تا به امروز، آژانس‌ها بر این باورند که انتشار یا نگهداری به عنوان دارایی‌های کریپتویی اصلی که در یک شبکه باز، عمومی و یا غیرمتمرکز یا سیستم مشابه، صادر، ذخیره یا منتقل می‌شوند بسیار زیاد است. در این بیانیه آمده است که احتمالاً با رویه‌های بانکی مطمئن و سالم نیز مغایرت دارند.

 

آژانس‌ها در مورد مدل‌های کسب‌وکار که در فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های کریپتویی متمرکز هستند یا در معرض تمرکز بخش دارایی‌های کریپتویی هستند، نگرانی‌های ایمنی و سلامت قابل‌توجهی دارند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید