تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
1

هشدار اجمالی شبکه PI

شبکه Pi با میلیون‌ها عضو جامعه، توجه زیادی را از سوی صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران به خود جلب کرده است. پروژه استخراج بلاکچین مبتنی بر گوشی‌های هوشمند، شبکه Pi، شفاف‌سازی دیگری در مورد فهرست شدن غیرمجاز سکه‌های Pi منتشر کرده است و می‌گوید که آنها هنوز برای تجارت در دسترس نیستند. شبکه Pi از سال ۲۰۱۸ […]

شبکه Pi با میلیون‌ها عضو جامعه، توجه زیادی را از سوی صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران به خود جلب کرده است. پروژه استخراج بلاکچین مبتنی بر گوشی‌های هوشمند، شبکه Pi، شفاف‌سازی دیگری در مورد فهرست شدن غیرمجاز سکه‌های Pi منتشر کرده است و می‌گوید که آنها هنوز برای تجارت در دسترس نیستند. شبکه Pi از سال ۲۰۱۸ وجود داشته است و سکه Pi خود را برای استخراج توسط اعضای جامعه خود به نام Pioneers در مارس ۲۰۱۹ راه‌اندازی کرد. پس از ارتقاء شبکه Pi به Open Mainnet، این دارایی‌ها قابل معامله هستند.
 
سلب مسئولیت شبکه Pi
در حال حاضر، شبکه در حالت Enclosed Mainnet است که تعامل آن با هر شخص ثالثی را از نظر فنی غیرممکن می‌کند.
 

پروژه بلاکچین سلب مسئولیت مشابهی را در ۲۹ دسامبر منتشر کرد که در آن اعلام کرد از گزارش‌هایی مطلع است که چندین صرافی غیرمجاز به دنبال فهرست کردن Pi یا سایر محصولاتی هستند که ادعا می‌شود ارز دیجیتال بومی هستند.

 
در اطلاعیه ۲۹ دسامبر آمده است:
یادآوری این نکته حائز اهمیت است که Pi در حال حاضر در شبکه محصور شده است و توسط شبکه Pi برای فهرست شدن در هیچ صرافی یا معاملاتی تایید نشده است و شبکه Pi با هیچ یک از این پست‌ها یا لیست‌های ادعایی درگیر نبوده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید