تاریخ: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱

هشدار مدیر عامل بایننس نسبت به شرایط ماه‌های آینده

بنا بر گزارش‌ها، چانگ پنگ ژائو (CZ) بنیانگذار بایننس به کارکنان گفته است که منتظر ماه‌های سختی باشند زیرا صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال شاهد خروج مشتریان است. این هشدار در حالی است که صنعت کریپتو پس از ورشکستگی‌های پرمخاطب و در بحبوحه مقررات سختگیرانه با چالش‌هایی مواجه است.   داده‌های نانسن نشان می‌دهد که ۳ […]

بنا بر گزارش‌ها، چانگ پنگ ژائو (CZ) بنیانگذار بایننس به کارکنان گفته است که منتظر ماه‌های سختی باشند زیرا صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال شاهد خروج مشتریان است. این هشدار در حالی است که صنعت کریپتو پس از ورشکستگی‌های پرمخاطب و در بحبوحه مقررات سختگیرانه با چالش‌هایی مواجه است.
 
داده‌های نانسن نشان می‌دهد که ۳ میلیارد دلار از بایننس خارج شده است
بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، در روز سه‌شنبه، ۱۳ نوامبر، شاهد خروجی خالص ۳ میلیارد دلاری بود، شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین نانسن این موضوع را فاش کرد. این خبر در حالی منتشر می‌شود که چانگ‌پنگ ژائو، بنیان‌گذار و مدیر اجرایی بایننس، به دنبال این بود که به تیم خود اطمینان دهد که این شرکت از نظر مالی به اندازه کافی قوی است تا بتواند از زمستان کریپتوها جان سالم به در ببرد.
 

پلتفرم معاملاتی با اثرات مجموعه‌ای از رویدادهای منفی در این بخش، از جمله سقوط FTX، رقیب اصلی در بازار مبادلات که در ماه نوامبر درخواست حمایت از ورشکستگی را ارائه کرد، برخورد کرده است. سم بنکمن فراید، بنیانگذار FTX، در باهاما به اتهامات وارده علیه وی در ایالات متحده دستگیر شد.

 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 

به گفته اندرو تورمن، مدیر محتوای نانسن، گزارش رویترز در مورد تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد بایننس نیز عاملی برای عصبی شدن سرمایه‌گذاران بود. عناوین مبنی بر اینکه دادستان‌ها در حال بررسی تحقیقات پولشویی هستند نیز در مقابل پس زمینه گمانه‌زنی‌ها درباره ذخایر بایننس منتشر شد.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید