تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

هشدار Eswar Prasad درباره سقوط استیبل کوینی بزرگ

یک استاد دانشگاه کرنل در مورد اثرات بالقوه‌ای که سقوط یک استیبل کوین بزرگ می‌تواند بر بازار اوراق قرضه ایالات متحده داشته باشد، هشدار داده است. Eswar Prasad گفت که اگر استیبل کوین‌های بزرگ با سقوط مواجه شوند، تعداد اوراق خزانه‌داری که باید بفروشند می‌تواند بازار خزانه‌داری ایالات متحده را مختل کند و بر قیمت‌ها […]

یک استاد دانشگاه کرنل در مورد اثرات بالقوه‌ای که سقوط یک استیبل کوین بزرگ می‌تواند بر بازار اوراق قرضه ایالات متحده داشته باشد، هشدار داده است. Eswar Prasad گفت که اگر استیبل کوین‌های بزرگ با سقوط مواجه شوند، تعداد اوراق خزانه‌داری که باید بفروشند می‌تواند بازار خزانه‌داری ایالات متحده را مختل کند و بر قیمت‌ها تأثیر بگذارد.
 
هشدار پروفسور کرنل در مورد خطر سقوط استیبل کوین
Eswar Prasad، استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل، در مورد آسیب احتمالی بانکی که در اثر سقوط احتمالی یک استیبل کوین بزرگ می‌تواند به سیستم مالی سنتی در ایالات متحده وارد کند، هشدار داده است. Prasad معتقد است که در ساختارهای مالی، استیبل کوین‌ها و عملیات آنها خطراتی را در این زمینه به همراه دارند.
 

در مصاحبه‌ای با CNBC، وی استدلال کرد که استیبل کوین‌ها از خزانه‌های ایالات متحده به عنوان پشتیبان برای حفظ ارزش ثابت استفاده می‌کنند. در صورتی که یکی از استیبل کوین‌های بزرگ در بازار با سقوط یا سقوط بانکی مواجه شود، این سازمان‌ها باید این اوراق را برای پردازش بازخریدهای خود بازخرید کنند که بر بازار خزانه‌داری تأثیر می‌گذارد.

 
Eswar Prasad بیان کرد:
حجم زیادی از بازخریدها حتی در یک بازار نسبتاً نقدشونده می‌تواند آشفتگی در بازار اوراق بهادار ایجاد کند و با توجه به اهمیت بازار اوراق بهادار خزانه‌داری برای سیستم مالی گسترده‌تر در ایالات متحده، من فکر می‌کنم تنظیم‌کننده‌ها به درستی نگران هستند.

برچسب هااخبار استیبل کوین

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید