تاریخ: ۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲

هش‌ریت بیت کوین کاهش می‌یابد!

هش‌ریت کل بیت کوین در ۲۵ دسامبر به ۱۷۰ اگزاهش در ثانیه (EH/s) رسید، زیرا گزارش‌ها حاکی از آن است که استخراج‌کنندگان بیت کوین در تگزاس در طول یک یخ‌زدگی عظیم زمستانی، قدرت هش خود را کاهش دادند. آمار نشان می‌دهد که نزدیک به ۱۰۰ اگزاهش از شبکه خارج شد اما تا ساعت ۱۲:۰۰ بعد […]

هش‌ریت کل بیت کوین در ۲۵ دسامبر به ۱۷۰ اگزاهش در ثانیه (EH/s) رسید، زیرا گزارش‌ها حاکی از آن است که استخراج‌کنندگان بیت کوین در تگزاس در طول یک یخ‌زدگی عظیم زمستانی، قدرت هش خود را کاهش دادند. آمار نشان می‌دهد که نزدیک به ۱۰۰ اگزاهش از شبکه خارج شد اما تا ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر (ET) از ۱۷۰ EH/s پایین به ۲۴۰ EH/s بازگشت.
 
ماینرهای بیت کوین تگزاس قدرت محاسباتیشان را محدود می‌کند
پس از رسیدن به ۲۷۲ اگزاهش در ثانیه (EH/s) در ۲۴ دسامبر ۲۰۲۲، هش‌ریت شبکه در ساعات اولیه روز بعد کاهش یافت و به ۱۷۰ EH/s رسید. گزارش‌های بی‌شماری به جزئیات این موضوع اشاره می‌کنند که به دلیل هوای سرد در تگزاس، استخراج‌کنندگان بیت کوین مستقر در این منطقه به‌طور داوطلبانه فعالیت خود را تعطیل کرده‌اند. دنیس پورتر، حامی بیت کوین، تصویری از پیامی از عملیات استخراج بیت کوین Lancium در حالی که این کسب و کار عملیات ماینینگ خود را تعطیل کرد، به اشتراک گذاشت.
 
پورتر در توییتر خود نوشت:
ماینرهای بیت کوین بار دیگر به طور داوطلبانه برق را طی یک رویداد آب و هوایی شدید در تگزاس قطع کردند. ماینرهای بیت کوین برای شبکه خوب هستند. عملیات استخراج بیت کوین Core Scientific توضیح داد که این شرکت نیز در کاهش عملیات مشارکت داشته است.
 
در عملیات ماینینگ توضیح داده شده است:
به دلیل هوای سرد شدید که در سراسر نیمه شرقی و جنوبی ایالات متحده فراگیر است، ما در چندین قطع برق برای کمک به تثبیت شبکه برق شرکت خواهیم کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید