تاریخ: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

همتی به رئیسی: وظیفه شما رنج بردن نیست، کاستن از رنج است

اکوایران: رئیس کل پیشین بانک مرکزی به صحبت‌های ابراهیم رئیسی واکنش نشان داد و یادآوری کرد که وظیفه رئیس‌جمهور حل مشکلات و کاستن از رنج مردم است، نه رنج بیشتر بردن.

به گزارش اکوایران، عبدالناصر همتی – رئیس کل پیشین بانک مرکزی – به صحبت‌های سه‌شنبه شب (۱۱ بهمن) ابراهیم رئیسی واکنش نشان داد.

همتی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «آقای ‎رئیسی امشب از بابت گرانی‌ها گفتند که از این بابت رنج مضاعف می‌برند و مکرر انتظارات تورمی را عامل رشد قیمت‌ها دانستند. وظیفه رئیس‌جمهور حل مشکلات و کاستن از رنج مردم است، نه رنج بیشتر بردن. خوب بود توضیح می‌دادند انتظارات تورمی ناشی از چه عواملی و میزان تاثیر اقدامات دولت چقدر است؟!»

رئیس دولت سیزدهم در گفت‌وگوی تلویزیونی دیشب خود گفته بود: نه هر هفته بلکه هر روز مساله ثبات قیمت‌ها را شخصا پیگیری می‌کنم. این را به مردم عزیز عرض می‌کنم که وقتی قیمت یک کالایی افزایش پیدا می‌کند، قبل از همه‌کس ما رنج می‌بریم. آحاد جامعه وضعیت اقتصادی خوبی ندارند و باید به سفره و کالای مورد نیازشان دست پیدا کنند. ما از این وضعیت بی‌اطلاع نیستیم و آنچه باعث رنجشش مردم است، باعث رنجش ما هم هست، بلکه به صورت مضاعف.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید