تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

همکاری شرکت نرم افزاری Consensys با Paypal

در ۱۴ دسامبر، شرکت نرم‌افزار اتریوم Consensys اعلام کرد که این شرکت با غول پردازش پرداخت Paypal همکاری کرده است. این ادغام به کاربران کیف پول Metamask اجازه می‌دهد تا اتریوم را از طریق Paypal از داخل برنامه کیف پول Web3 خریداری کنند.   Consensys با PayPal غول پیکر همکاری می‌کند طبق گفته Consensys، کاربران […]

در ۱۴ دسامبر، شرکت نرم‌افزار اتریوم Consensys اعلام کرد که این شرکت با غول پردازش پرداخت Paypal همکاری کرده است. این ادغام به کاربران کیف پول Metamask اجازه می‌دهد تا اتریوم را از طریق Paypal از داخل برنامه کیف پول Web3 خریداری کنند.
 
Consensys با PayPal غول پیکر همکاری می‌کند
طبق گفته Consensys، کاربران Metamask اکنون می‌توانند اتریوم (ETH) را با استفاده از ارائه‌دهنده پرداخت Paypal خریداری کنند. شرکت فناوری مالی پی پال در سال ۲۰۲۱ ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را آغاز کرد و مدیر عامل شرکت توضیح داد که تقاضا برای ارز دیجیتال از انتظارات اولیه فراتر رفته است.
 

شرکت نرم‌افزار اتریوم Consensys روز چهارشنبه توضیح داد که با پی پال همکاری کرده است و تیم در ادامه توضیح داد که متامسک اولین کیف پول Web3 خواهد بود که از PayPal برای انجام تراکنش‌های موفق‌تر روی رمپ استفاده می‌کند. اساساً، این مشارکت به کاربران این امکان را می‌دهد تا پس از ورود صاحب Metamask به پلتفرم Paypal از طریق کیف پول، از حساب Paypal خود برای خرید اتریوم (ETH) استفاده کنند.

 

پست Consensys می‌افزاید که ادغام Paypal با Metamask تنها یکی از سری پیزهایی است که با کیف پول موبایل Metamask مرتبط خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: ساخت کیف پول متامسک

 
لورنزو سانتوس، مدیر محصول Metamask گفت:
این یکپارچه‌سازی با Paypal به کاربران آمریکایی ما این امکان را می‌دهد که نه تنها ارزهای دیجیتال را به‌طور یکپارچه از طریق Metamask خریداری کنند، بلکه به راحتی اکوسیستم Web3 را نیز کشف کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید