تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

همکاری Whitebit با تیم ملی فوتبال اوکراین

تیم ملی فوتبال اوکراین با بازیکنی از این صنعت که می‌خواهد طرفداران را درگیر کریپتو کند و پذیرش ارزهای دیجیتال را ترویج کند (Whitebit)، قرارداد حمایت مالی منعقد کرده است. به عنوان بخشی از این توافق، یک پلتفرم تجارت کریپتوی مبتنی بر اتحادیه اروپا، شریک ارزهای دیجیتال این تیم برای سه سال آینده خواهد بود. […]

تیم ملی فوتبال اوکراین با بازیکنی از این صنعت که می‌خواهد طرفداران را درگیر کریپتو کند و پذیرش ارزهای دیجیتال را ترویج کند (Whitebit)، قرارداد حمایت مالی منعقد کرده است. به عنوان بخشی از این توافق، یک پلتفرم تجارت کریپتوی مبتنی بر اتحادیه اروپا، شریک ارزهای دیجیتال این تیم برای سه سال آینده خواهد بود.
 
صرافی وایت بیت قصد دارد با جذب طرفداران فوتبال، جامعه کریپتوی اوکراین را گسترش دهد
وایت بیت (Whitebit)، یک صرافی ارز دیجیتال اروپایی با ریشه اوکراینی، با تیم ملی فوتبال اوکراین قراردادی امضا کرده است. به گزارش خبرگزاری کریپتویی Forklog به نقل از این شرکت، بر اساس این قرارداد، لوگوی آن در طول مسابقات تیم نشان داده خواهد شد.
 
در پست این صرافی آمده است:
ما با هواداران فوتبال در یک زمین هستیم و ما از این اتفاق خوشحالیم، زیرا به تازگی با تیم ملی فوتبال اوکراین وارد همکاری شده ایم. با این کار، ما از ورزش اوکراین حمایت خواهیم کرد و جامعه کریپتوی اوکراین را گسترش خواهیم داد.
 

Whitebit تا سال ۲۰۲۶ شریک رسمی ارز دیجیتال تیم می‌شود. در این دوره، صرافی رویدادهای سرگرمی و آموزشی مختلفی را برای کسانی که می‌خواهند درباره بلاکچین بیشتر بدانند و همچنین مسابقاتی برای طرفداران در خانه فوتبال در کی‌یف برگزار میکند.

 

این طرح مشارکت دادن طرفداران فوتبال در پروژه‌های مشترک برای ترویج استفاده گسترده از ارزهای دیجیتال در بخش ورزشی اوکراین و به طور کلی در این کشور است. در چند سال گذشته، این کشور اروپای شرقی خود را به عنوان یک رهبر منطقه‌ای از نظر پذیرش کریپتو معرفی کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید