تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

هکر صرافی ویتنامی به زندان فرستاده شد

مقامات ویتنام هکری را که پول و داده‌های یک صرافی ارزهای دیجیتال محلی را سرقت کرده بود، دستگیر و محکوم کردند. این مرد که به دلیل اخاذی از صاحب پلتفرم معاملاتی دستگیر و متهم شده بود، دستور داده شده است پولی را که اختلاس کرده است، بازگرداند.   دادگاه ویتنام هکر را به دلیل حمله […]

مقامات ویتنام هکری را که پول و داده‌های یک صرافی ارزهای دیجیتال محلی را سرقت کرده بود، دستگیر و محکوم کردند. این مرد که به دلیل اخاذی از صاحب پلتفرم معاملاتی دستگیر و متهم شده بود، دستور داده شده است پولی را که اختلاس کرده است، بازگرداند.
 
دادگاه ویتنام هکر را به دلیل حمله به وب سایت صرافی کریپتویی زندانی کرد
یکی از ساکنان شهر هوشی مین در ویتنام به دلیل سرقت ۳۰۰ میلیون دونگ ویتنامی (نزدیک به ۱۳,۰۰۰ دلار) از یک کارآفرین رمزارز که سایت تجارت رمزارزش در معرض حملات سایبری قرار گرفته بود، به ۱۰ سال زندان محکوم شد.
 

نشریه انگلیسی زبان روزنامه وی ان اکسپرس گزارش داد که نهام هوانگ کانگ، هکر، روز جمعه توسط دادگاه مردمی شهر به اخاذی متهم و محکوم شد. همچنین به وی دستور داده شد که پول‌های سرقتی را پس دهد.

 

صرافی کریپتویی توسط Vu Ngoc Chau در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد تا خریداران و فروشندگان بالقوه ارزهای دیجیتال را به هم متصل کند و برای تراکنش‌هایی که تسهیل می‌کند، کارمزد دریافت کند. کاربران باید حساب باز کنند و اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن، آدرس ایمیل و کپی یک سند شناسایی را ارائه کنند.

 

در اکتبر ۲۰۲۰، Khang از تلفن خود برای ایجاد چندین حساب در این پلتفرم استفاده کرد. او متوجه شد که وب‌سایت T-rex.exchange دارای آسیب‌پذیری‌های متعددی است که می‌توان از آنها برای دستیابی به داده‌ها و ارز دیجیتال استفاده کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید