تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

ورشکستگی شرکت استخراج بیت کوین Core Scientific

شرکت برجسته ماینینگ بیت کوین، Core Scientific، آخرین شرکتی است که قصد دارد فصل ۱۱ حفاظت از ورشکستگی را در تگزاس ارائه دهد. شرکت‌های ماینینگ پس از فروپاشی FTX سم بنکمن فراید، دچار آشفتگی و یک بحران پایدار اعتماد در دارایی‌های دیجیتالی شده اند. در حالی که استخراج‌کنندگان بیت کوین ممکن است در معرض مستقیم […]

شرکت برجسته ماینینگ بیت کوین، Core Scientific، آخرین شرکتی است که قصد دارد فصل ۱۱ حفاظت از ورشکستگی را در تگزاس ارائه دهد. شرکت‌های ماینینگ پس از فروپاشی FTX سم بنکمن فراید، دچار آشفتگی و یک بحران پایدار اعتماد در دارایی‌های دیجیتالی شده اند. در حالی که استخراج‌کنندگان بیت کوین ممکن است در معرض مستقیم صرافی رمزارز که اکنون فروپاشیده است، قرار نداشته باشند، چرخش بعدی رویدادها و سقوط قیمت متعاقب آن بیشتر آنها را به ورشکستگی تهدید می‌کند.
 
Core Scientific درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ داد
بر اساس گزارش CNBC، ارزش بازار Core Scientific تا پایان معاملات روز سه‌شنبه به ۷۸ میلیون دلار کاهش یافته است که از ارزش ۴.۳ میلیارد دلاری ژوئیه گذشته از زمان عرضه در Nasdaq از طریق یک شرکت خرید با هدف ویژه یا SPAC، خیلی کاهش یافته است.
 

در سال گذشته، سهام آن بیش از ۹۸ درصد کاهش یافته است. علیرغم ایجاد جریان نقدی مثبت، وجه نقد برای شرکت برای بازپرداخت بدهی تامین مالی بدهی تجهیزاتی که اجاره کرده بود کافی نیست. این شرکت برنامه‌ای برای انحلال ندارد و در عوض به فعالیت عادی خود ادامه خواهد داد.

 

منابع آشنا با امور مالی شرکت انتظار دارند که این شرکت با صاحبان اوراق بهادار ارشد به توافق برسد و بخش عمده‌ای از بدهی خود را در اختیار داشته باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید