تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

ورشکستگی شرکت Genesis

وام‌دهنده کریپتو، جنسیس، یکی از شرکت‌های تابعه Digital Currency Group (DCG)، برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرده است. این پرونده به دنبال شکایتی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه شد. جنسیس ادعا می‌کند که نقدینگی کافی برای پشتیبانی از عملیات تجاری جاری خود و تسهیل روند بازسازی دارد.   پرونده […]

وام‌دهنده کریپتو، جنسیس، یکی از شرکت‌های تابعه Digital Currency Group (DCG)، برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرده است. این پرونده به دنبال شکایتی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه شد. جنسیس ادعا می‌کند که نقدینگی کافی برای پشتیبانی از عملیات تجاری جاری خود و تسهیل روند بازسازی دارد.
 
پرونده ورشکستگی جنسیس
Genesis Global Holdco LLC، یکی از زیرمجموعه‌های اصلی شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Digital Currency Group (DCG)، روز جمعه اعلام کرد که داوطلبانه برای ورشکستگی فصل ۱۱ در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت نام کرده است.
 

دو شرکت تابعه تجاری وام‌دهی این شرکت، Genesis Global Capital LLC و Genesis Asia Pacific Pte Ltd، بخشی از پرونده ورشکستگی هستند، در حالی که سایر شرکت‌های تابعه درگیر در تجارت مشتقات و معاملات لحظه‌ای و حضانت و تجارت جهانی جنسیس در تشکیل پرونده گنجانده نشده اند و به عملیات تجارت مشتری ادامه می‌دهند.

 
این شرکت توضیح داد:
به عنوان بخشی از پرونده فصل ۱۱، جنسیس یک نقشه راه برای خروج از جمله طرح فصل ۱۱ پیشنهاد کرده است.
 

این طرح یک فرآیند دوگانه را در تعقیب فروش، افزایش سرمایه و یا معامله سهام در نظر می‌گیرد که کسب و کار را قادر می‌سازد تحت مالکیت جدید ظهور کند.

 

درار اسلام، مدیر عامل موقت جنسیس، توضیح داد که قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی، این شرکت در تلاش بوده است تا مشکلات نقدینگی را برطرف کند، از جمله مواردی که ناشی از نکول صندوق تامین سرمایه ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital (3AC) و فروپاشی صرافی ارز دیجیتال FTX است. اسلام اوت گذشته به سمت خود منصوب شد.

 

جنسیس ادعا می‌کند که بیش از ۱۵۰ میلیون دلار پول نقد در اختیار دارد که نقدینگی کافی برای پشتیبانی از عملیات تجاری جاری و تسهیل روند بازسازی را فراهم می‌کند. این شرکت درخواست‌هایی را به دادگاه ورشکستگی ارائه کرده است تا فعالیت‌های روزمره را به روال عادی خود ادامه دهد.

 
این اطلاعیه می‌افزاید:
بازخریدها و منشاء وام‌های جدید در کسب و کار وام‌دهی به حالت تعلیق باقی مانده است و مطالبات از طریق فرآیند فصل ۱۱ رسیدگی می‌شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید