تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

ورود رسمی HSBC به ارزهای دیجیتال و متاورس

غول بانکی HSBC برای طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال، از جمله موارد مربوط به متاورس و توکن‌های غیرمثلی (NFT) درخواست‌های علامت تجاری را در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ثبت کرده است.   برنامه‌های کاربردی علامت تجاری HSBC برای محصولات و خدمات مرتبط با کریپتو HSBC دو درخواست […]

غول بانکی HSBC برای طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال، از جمله موارد مربوط به متاورس و توکن‌های غیرمثلی (NFT) درخواست‌های علامت تجاری را در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ثبت کرده است.
 
برنامه‌های کاربردی علامت تجاری HSBC برای محصولات و خدمات مرتبط با کریپتو
HSBC دو درخواست علامت تجاری مرتبط با کریپتو را برای نام و نشان خود در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ثبت کرده است. مایک کوندودیس، وکیل علامت تجاری دارای مجوز USPTO، روز جمعه در توییتی خاطرنشان کرد که برنامه‌های کاربردی علامت تجاری HSBC نشان‌دهنده برنامه‌های بانک برای تعدادی از محصولات و خدمات دیجیتال، از جمله موارد مربوط به مبادله و انتقال ارزهای دیجیتال است.
 

برنامه‌‎های کاربردی علامت تجاری مرتبط با رمزنگاری HSBC در ۱۵ دسامبر ثبت شد. شماره سریال آنها ۹۷۷۱۸۸۰۳ و ۹۷۷۱۸۵۸۳ است. این بانک طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را در برنامه‌های خود توصیف کرده است، از جمله ارسال، دریافت، تبدیل و ذخیره ارزهای دیجیتال.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید