تاریخ: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

ورود مجدد بایننس به کره جنوبی

بایننس قصد دارد با خرید یکی از بزرگترین صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال وارد بازار کره شود. طبق گزارش‌ها، بزرگترین پلتفرم معاملاتی کریپتوی جهان در آستانه تکمیل خرید Gopax، یکی از پر استفاده‌ترین صرافی‌های کره‌ای است.   این معامله به معنای ورود بایننس به بازار کره جنوبی خواهد بود کالین وو، روزنامه‌نگار محبوب بلاکچین، با استناد […]

بایننس قصد دارد با خرید یکی از بزرگترین صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال وارد بازار کره شود. طبق گزارش‌ها، بزرگترین پلتفرم معاملاتی کریپتوی جهان در آستانه تکمیل خرید Gopax، یکی از پر استفاده‌ترین صرافی‌های کره‌ای است.
 
این معامله به معنای ورود بایننس به بازار کره جنوبی خواهد بود
کالین وو، روزنامه‌نگار محبوب بلاکچین، با استناد به گزارش یک رسانه محلی، اعلام کرد که بایننس اخیراً بررسی‌های لازم را برای خرید Gopax انجام داده است. به گفته Decenter، بایننس اخیراً بررسی‌های لازم را برای خرید Gopax انجام داده است. Gopax یکی از پنج صرافی اصلی کره جنوبی در بین Upbit  ،Bitsum ،Coinone ،Corbit و Gopax است. بایننس قبلاً از خرید صرافی‌هایی در ژاپن و اندونزی خبر داده بود.
 

این پوشش می‌گوید که بایننس قصد داشت خرید را در نزدیکی کریسمس اعلام کند، اما به دلیل بحث‌های لحظه آخری درباره ارزش، معامله به تعویق افتاد. صرافی تحت رهبری CZ به میزان ۴۱.۲ درصد از سهام را از مدیرعامل فعلی Gopax، لی جون هانگ، Lee Jun Haeng، خریداری خواهد کرد که بزرگترین سهامدار نیز است.

 

Gopax در کنار Coinone ،Upbit ،Corbit و Bitsum یکی از پنج صرافی بزرگ دارایی دیجیتال در کره است. در ادامه این گزارش آمده است که بایننس به طور فعال بازار کره را کاوش کرده است و این امن‌ترین مسیر بوده است. به یاد بیاورید که Changpeng Zhao پیش از این به بازگشت احتمالی به بازار کره پس از وقفه‌ای که اکنون بیش از دو سال به طول انجامیده اشاره کرده است.

 

بایننس مجبور شد شرکت وابسته خود در کره جنوبی را به دلیل اختلاف نظر با رگولاتورهای محلی تعطیل کند. با این حال، این شرکت در چند سال گذشته کارمندان و مدیران بی‌شماری برای KYC ،AML و پیروی از قوانین برای مبارزه با چنین مسائلی استخدام کرد. البته شایان ذکر است که بایننس هنوز اخبار مربوط به خرید را تایید نکرده است.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید