تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

وضعیت طلای ونزوئلا در بانک انگلستان نامشخص است

وضعیت طلای ونزوئلا که در حال حاضر در اختیار بانک انگلستان است، ممکن است پس از انحلال دولت موقت خوان گوایدو، در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. ۳۱ تن طلا از سال ۲۰۱۹ که گوایدو یک دولت موازی را ادغام کرد، موضوع مناقشه بین نیکلاس مادورو، رئیس جمهور فعلی و خوان گوایدو بوده است.   […]

وضعیت طلای ونزوئلا که در حال حاضر در اختیار بانک انگلستان است، ممکن است پس از انحلال دولت موقت خوان گوایدو، در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. ۳۱ تن طلا از سال ۲۰۱۹ که گوایدو یک دولت موازی را ادغام کرد، موضوع مناقشه بین نیکلاس مادورو، رئیس جمهور فعلی و خوان گوایدو بوده است.
 
وضعیت طلای مورد مناقشه ونزوئلا به ارزش ۱.۸ میلیارد دلار در انبارهای بانک انگلستان پس از انحلال دولت موقت نامشخص است
وضعیت انبار طلای ونزوئلا که در انبارهای بانک انگلستان در لندن نگهداری می‌شود، پس از انحلال دولت موقت این کشور نامشخص است. ۳۱ تن طلا (۱.۰۲ میلیون اونس)، به ارزش بیش از ۱.۸۵ میلیارد دلار، مورد مناقشه دو دولت این کشور، یکی به ریاست نیکلاس مادورو و دیگری توسط رئیس جمهور موقت خوان گوایدو، که یک دولت موقت را ادغام کرد، قرار گرفت.
 

در حالی که دادگاه‌های بریتانیا در ماه ژوئیه به نفع گوایدو تصمیم گرفته بودند، انحلال دولت در جلسه مجلس قانونگذاری که در سال ۲۰۱۵ انتخاب شد، آینده احتمالی این طلا و سایر اموال ونزوئلا در خارج از سواحل را مورد تردید قرار داد و برخی از قانونگذاران ادعا کردند که ممکن است درها را به روی مادورو باز نکنند تا ادعای معتبری در این زمینه داشته باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید