تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

پامپ و دامپ‌های FTT

تقریباً ۳۰ روز پیش FTX اعلام ورشکستگی کرد و اکوسیستم کریپتو از آن زمان تاکنون با یک ترن هوایی از نوسانات بازار و درام اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کند. علاوه بر این، FTT توکن صرافی پلتفرم معاملاتی کریپتو که اکنون ورشکسته شده است، همچنان بالای ۱ دلار در هر واحد معامله می‌شود و طی […]

تقریباً ۳۰ روز پیش FTX اعلام ورشکستگی کرد و اکوسیستم کریپتو از آن زمان تاکنون با یک ترن هوایی از نوسانات بازار و درام اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کند. علاوه بر این، FTT توکن صرافی پلتفرم معاملاتی کریپتو که اکنون ورشکسته شده است، همچنان بالای ۱ دلار در هر واحد معامله می‌شود و طی هفت روز گذشته توانسته ۱۳.۵۱ درصد در برابر دلار آمریکا صعود کند.
 
پامپ‌های FTT پس از بحث اعضای انجمن Crypto و Sam Bankman Fried درباره یک ایده جدید برای FTT Token
به دلایلی عجیب، توکن صرافی FTX یا همان FTT همچنان ارزش خود را حفظ کرده است و در ۱۱ دسامبر ۲۰۲۲، در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت‌هایی بین ۱.۴۶ تا ۱.۸۱ دلار معامله می‌شود. FTT یک توکن مبادله‌ای است که از همان ابتدا با FTX مرتبط است و بیش از سه سال پیش در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد.
 

بیشتر بدانید: صرافی FTX، از ارزش‌گذاری ۳۲ میلیاردی تا ورشکستگی!

 

در واقع، این هفته قیمت FTT در برابر دلار آمریکا ۱۳.۵۱ درصد افزایش یافته و طی دو هفته گذشته، قیمت ۱۷.۵ درصد افزایش یافته است. مشخص نیست که چرا FTT بیش از ۲۰ درصد در این هفته افزایش یافته است، اما ممکن است به این دلیل باشد که صحبت از انتشار یک توکن جدید FTT شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید