تاریخ: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

پربیننده‌ترین ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۲

ده دارایی برتر ارزهای دیجیتال امروزی بخش بزرگی از ارزش فعلی ۷۹۷.۹۵ میلیارد دلاری اقتصاد کریپتو در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲ را تشکیل می‌دهند و بسیاری از آنها از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال امروزی هستند. در حالی که سایت‌های تجمیع سرمایه بازار سکه به مشتریان اجازه می‌دهند تا سکه‌های مورد علاقه خود را به فهرست پیگیری اضافه […]

ده دارایی برتر ارزهای دیجیتال امروزی بخش بزرگی از ارزش فعلی ۷۹۷.۹۵ میلیارد دلاری اقتصاد کریپتو در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲ را تشکیل می‌دهند و بسیاری از آنها از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال امروزی هستند. در حالی که سایت‌های تجمیع سرمایه بازار سکه به مشتریان اجازه می‌دهند تا سکه‌های مورد علاقه خود را به فهرست پیگیری اضافه کنند، بین coingecko.com و coinmarketcap.com، بیت کوین پربیننده‌ترین ده ارز دیجیتال برتر در سال ۲۰۲۲ است، زیرا امروزه در حدود ۴,۸۴۸,۸۶۵ فهرست پیگیری قرار دارد.
 
ده سکه برتر بازار کریپتو از نظر تعداد لیست پیگیری
با پایان یافتن سال ۲۰۲۲، وب‌سایت‌های بازار کریپتو و تجمیع قیمت‌ها مانند coinmarketcap.com (CMC) و coingecko.com (CG) فهرست‌های نظارتی را ارائه می‌کنند تا بازدیدکنندگان بتوانند سکه‌های مورد علاقه خود یا شاید سکه‌هایی را که در نمونه کارشان نگهداری می‌شوند، بررسی کنند. در اصطلاح اولیه، فهرست نظارت مجموعه خاصی از دارایی‌های کریپتویی است که شخص برای نظارت انتخاب می‌کند و می‌تواند بدون نظارت بر سایر دارایی‌های کریپتویی که فرد به آن‌ها اهمیتی نمی‌دهد، مشاهده شود.
 

در امور مالی سنتی، سرمایه‌گذاران فهرست‌های نظارتی برای سهام و کالاها نیز دارند تا بتوانند ارزش بازار دارایی را زیر نظر داشته باشند. در حالی که به ده دارایی برتر کریپتویی در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲ نگاه می‌کنیم، هر کوین کریپتویی تعدادی از کاربران یک سکه خاص را برای افزودن به لیست پیگیری خود انتخاب کرده است. بین سایت‌های جمع‌آوری ارزش بازار سکه CG و CMC، بیت‌کوین (BTC) از نظر فهرست‌های نظارتی بهترین سکه است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید