تاریخ: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

پرداخت‌های بین‌المللی کریپتویی بانک روسیه

یکی از اعضای مدیریت ارشد بانک مرکزی روسیه فاش کرد که بانک مرکزی روسیه قصد دارد از ارز دیجیتال برای پرداخت‌های فرامرزی در آزمایشی با شرکت‌های خصوصی استفاده کند. این آزمایش تحت یک رژیم قانونی ویژه که در حال حاضر در دست توسعه است، انجام خواهد شد.   بانک مرکزی روسیه در بحبوحه تحریم‌های مالی، […]

یکی از اعضای مدیریت ارشد بانک مرکزی روسیه فاش کرد که بانک مرکزی روسیه قصد دارد از ارز دیجیتال برای پرداخت‌های فرامرزی در آزمایشی با شرکت‌های خصوصی استفاده کند. این آزمایش تحت یک رژیم قانونی ویژه که در حال حاضر در دست توسعه است، انجام خواهد شد.
 
بانک مرکزی روسیه در بحبوحه تحریم‌های مالی، تسویه‌حساب‌های کریپتویی را بررسی می‌کند
اولگا اسکوروبوگاتووا، معاون اول رئیس این نهاد پولی روز دوشنبه اعلام کرد، بانک مرکزی روسیه (CBR) قصد دارد تسویه‌حساب‌های تجاری بین المللی با ارزهای دیجیتال را آزمایش کند.
 
او به نقل از خبرگزاری تاس گفت:
ما اکنون در چارچوب رژیم قانونی آزمایشی که آماده می‌کنیم، برنامه‌ریزی می‌کنیم تا استفاده از ارز دیجیتال را برای تسویه‌حساب‌های بین‌المللی، یعنی برای فعالیت‌های اقتصادی خارجی امتحان کنیم.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در روسیه

 

اسکوروبوگاتووا که در دومای دولتی، مجلس سفلی پارلمان روسیه صحبت می‌کرد، توضیح داد که این پروژه آزمایشی با شرکت‌های علاقه‌مند انجام خواهد شد. با این حال، وی به طور مشخص به نامی از شرکت‌کنندگانی که به آن ملحق خواهند شد اشاره نکرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید