تاریخ: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲

پنج ارز دیجیتال برتر از نظر سطح پیشرفت و توسعه

پولکادات، کوزاما، اتریوم، کاردانو و استاتوس پنج ارز دیجیتالی هستند که میزان پیشرفت و توسعه‌ی آن‌ها بسیار چشمگیر بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، موسسه‌ی سانتیمنت، امروز اعداد و ارقامی را درباره پولکادات (DOT) و کوزاما (KSM) در توییتر به اشتراک گذاشت. بر اساس داده‌های موجود در این گزارش، مخزن مشترک پولکادات و کوزاما در گیت‌هاب، از لحاظ میزان پیشرفت و توسعه، هم‌چنان به عنوان یکی از فعال‌ترین پروژه‌ها شناخته می‌شود. گیت‌هاب (Github) یک پلتفرم عالی برای مدیریت پروژه، برنامه‌نویسی و هم‌چنین یک شبکه‌‌ی اجتماعی کارآمد برای توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان است. این پلتفرم دارای بزرگ‌ترین منبع برای ذخیره‌سازی پروژه‌های مشترک در سراسر فضای اینترنت است. هم‌چنین، مخزن (repository) به مکانی گفته می‌شود که کدها یا پروژه‌های برنامه‌نویسی در آن ذخیره و نگهداری می‌شوند. 

پنج ارز دیجیتال برتر از نظر سطح پیشرفت و توسعه

بر اساس داده‌های موسسه‌ی سانتیمنت، مخزن مشترک پولکادات و کوزاما در گیت‌هاب روزانه حدود ۵۳۸ خروجی داشته است. موسسه‌ی سانتیمنت در پایان گزارش خود گفت، اتریوم (ETH)، کاردانو (ADA) و استاتوس (SNT)، از لحاظ میزان اهمیت تغییرات و به‌روزرسانی‌های اخیر، به عنوان سه ارز دیجیتال برتر بازار شناخته می‌شوند.

نمودار قیمت پولکادات

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، قیمت پولکادات (DOT) طی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۳ درصد افزایش یافته است؛ پولکادات امروز پس از رسیدن به سقف ۶.۲۴ دلار، اندکی کاهش یافت و هم‌اکنون با قیمت ۶.۲۲ دلار معامله می‌شود. علی‌رغم این‌که پولکادات هم‌اکنون روز سبزی را پشت سر می‌گذارد، قیمت آن طی هفته‌ی گذشته بیش از ۳ درصد کاهش یافته است.

به علاوه، ارزش پولکادات در برابر دو ارز دیجیتال بزرگ بازار، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۰.۰۸٪ و ۱.۰۸٪ تضعیف شده است.

نمودار قیمت کوزاما

کوزاما (KSM) پس از کاهش ۱.۲۸ درصدی قیمت نسبت به روز گذشته، در حال حاضر با قیمت ۴۰.۵۴ دلار معامله می‌شود. قیمت این ارز دیجیتال نیز طی هفته‌ی گذشته بیش از ۵ درصد کاهش یافته است. حجم معاملات ۲۴ ساعته‌ی کوزاما نیز در حال حاضر با ۳۰.۲۷ درصد کاهش، به ۱۴,۸۳۰,۶۵۸ دلار رسیده است.

هم‌چنین، ارزش این التکوین در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب حدود ۱.۵۱ درصد و ۲.۴۷ درصد تضعیف شده است. ارزش بازار کوزاما در حال حاضر ۳۴۸,۴۶۰,۳۸۳ دلار است. کوزاما در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار در سایت کوین مارکت کپ در جایگاه نود و هشتم قرار دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید