تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

پولتان را از Juno (جونو) برداشت کنید

جونو (Juno) به کاربران هشدار داد که به دلیل عدم اطمینان از شریک حضانت خود از روش‌های خود سرپرستی استفاده کنند. شرکت ارزهای دیجیتال جونو به کاربران خود توصیه کرد که دارایی‌های خود را برداشته و آنها را در کیف پول‌های خود نگهداری کنند یا دارایی‌های خود را به صورت نقدی بفروشند به دلیل عدم […]

جونو (Juno) به کاربران هشدار داد که به دلیل عدم اطمینان از شریک حضانت خود از روش‌های خود سرپرستی استفاده کنند. شرکت ارزهای دیجیتال جونو به کاربران خود توصیه کرد که دارایی‌های خود را برداشته و آنها را در کیف پول‌های خود نگهداری کنند یا دارایی‌های خود را به صورت نقدی بفروشند به دلیل عدم اطمینان از شریک خود. این شرکت قصد دارد با یافتن یک همکار جدید مشکلات را حل کند.
 
هشدار قبل از طوفان؟
جونو در یک تاپیک اخیر در توییتر فاش کرد که شریک حضانت او مشکلات خاصی را تجربه کرده است. به این ترتیب، این نهاد به طور موقت خرید ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود متوقف کرد و استیبل کوین‌های USDC ،USDT ،mUSDC را به طور خودکار به USD تبدیل کرد.
 

همچنین مشتریان را تشویق کرد که دارایی‌های خود را پس بگیرند و به عنوان یک اقدام حفاظتی، آنها را به کیف پول‌های خود حضانت منتقل کنند. این شرکت افزود که مشتریان می‌توانند در صورتی که نمی‌خواهند به کیف پول‌های غیر حضانتی تکیه کنند، ذخیره خود را به فیات بفروشند.

 

Juno به‌عنوان یک پلتفرم، دارایی‌های کریپتو را نگهبانی نمی‌کند و برای این خدمات به شریکمان متکی هستیم. به دلیل عدم اطمینان از شریک خود، ما اقدامات پیشگیرانه را به نفع مشتریان خود انجام داده ایم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید