تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴

پیش‌بینی اتریوم ۹۲۲ دلاری توسط Coincodex

نمودار پیش‌بینی Coincodex نشان داده است که انتظار می‌رود قیمت دلاری اتر که در حال حاضر حدود ۱۲۰۰ دلار است، تا ۱۰ دسامبر به ۹۲۲.۶۶ دلار کاهش یابد. با این وجود پیش‌بینی می‌شود که اتریوم در روز بعد در معاملات، بالای ۱۰۰۰ دلار بسته شود. بر اساس تجزیه و تحلیل Coincodex، در حال حاضر ۱۵ […]

نمودار پیش‌بینی Coincodex نشان داده است که انتظار می‌رود قیمت دلاری اتر که در حال حاضر حدود ۱۲۰۰ دلار است، تا ۱۰ دسامبر به ۹۲۲.۶۶ دلار کاهش یابد. با این وجود پیش‌بینی می‌شود که اتریوم در روز بعد در معاملات، بالای ۱۰۰۰ دلار بسته شود. بر اساس تجزیه و تحلیل Coincodex، در حال حاضر ۱۵ شاخص فنی از مجموع ۲۸ شاخص وجود دارد که چشم انداز نزولی را برای دارایی پیش‌بینی می‌کند.
 
روند منفی اتریوم
بر اساس تجزیه و تحلیل پلتفرم مبادله دارایی دیجیتال Coincodex، انتظار می‌رود ارزش دلاری اتریوم تا آخر ۱۰ دسامبر به ۹۲۲.۶۶ دلار کاهش یابد. این تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم را نشان می‌دهد که در ساعات اول ۱۰ دسامبر در ۱۲۶۶ دلار بود. اتریوم باید بیش از ۲۵ درصد کاهش یابد تا این پیش‌بینی به واقعیت تبدیل شود.
 

در گزارشی که برخی از عوامل منجر به پیش‌بینی قیمت منفی را به اشتراک می‌گذارد، تیم Coincodex به روند منفی ETH نیز اشاره می‌کند که می‌توان آن را با کاهش ۲۱.۵ درصدی آن بین ۵ نوامبر و ۵ دسامبر نشان داد. به طور مشابه، در یک دوره ۹۰ روزه که در ۵ دسامبر به پایان رسید، قیمت دارایی کریپتو نزدیک به ۲۳ درصد کاهش یافت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید