تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین در هفته پیش رو

پیش‌بینی می‌شود بازار کریپتو ماه ژانویه را با کندل‌های سبز به پایان برساند. از این رو، روند بازار برای بیت‌کوین و اتریوم در هفته‌ پیش رو صعودی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، قیمت بیت کوین (BTC) امروز نیز در حال افزایش است. التکوین‌های برتر بازار نیز همچنان از مومنتوم قابل‌توجهی بهره می‌برند. با وجود این، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، عملکرد روزانه‌ی اتریوم (ETH) منفی شده است. قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال نسبت به یک هفته‌ی گذشته ۱۰.۳۱ درصد افزایش یافته است. پیش‌بینی می‌شود این روند صعودی تا پایان هفته‌ی پیش رو – یعنی تا پایان ماه ژانویه – ادامه داشته باشد.
با این‌که برخی از توکن‌ها طی یکی دو روز گذشته شاهد پولبک (عقب‌نشینی یا کاهش) جزئی یا تثبیت قیمت بوده‌اند، روند صعودی در بازار کریپتو همچنان ادامه‌دار خواهد بود. در حال حاضر بازارهای بین‌المللی در تعطیلات آخر هفته به سر می‌برند؛ ولی احتمالا، از فردا – دوشنبه – موج صعودی دیگری در بازار ایجاد خواهد شد و تا پایان هفته‌ی پیش رو ادامه خواهد داشت.
قیمت بیت کوین هنوز نتوانسته از سد ۲۳,۰۰۰ دلار عبور کند؛ زیرا خرس‌ها (معامله‌گرانی که به دنبال کاهش قیمت هستند) با سرسختی مانع از صعود قیمت به سطح ۲۲,۹۰۰ دلار می‌شوند. ظرف چند ساعت گذشته، بازار بیت کوین شاهد فشار فروش قابل توجهی بود که باعث کاهش ۵ درصدی قیمت آن شد.
با وجود این، مومنتوم صعودی بالقوه‌ی موجود در بازار بیت کوین هنوز آن‌چنان زیاد است که خرس‌ها را تا حدی خسته کرد، و این مسئله به گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت هستند) کمک کرد تا قیمت بیت کوین را به بالای سطح مقاومت کلیدی ۲۱,۴۱۰ دلاری هدایت کنند. در ادامه، قیمت بیت کوین ناگهان به صورت انفجاری افزایش یافت و برای نخستین بار طی ۴ ماه گذشته به بالای ۲۲,۵۰۰ دلار رسید.

قیمت بیت کوین پس از صعود از ۲۰,۵۰۰ دلار، از سطح مقاومت کلیدی ۲۱,۵۰۰ دلار نیز عبور کرد و به بالای ۲۲,۵۰۰ دلار رسید. اکنون، بیت کوین توانسته است سقف جدیدی را در سال ۲۰۲۳ ایجاد کند. اکنون به نظر می‌رسد گاوها اندکی تحت تاثیر یک فشار نزولی جزئی قرار گرفته‌اند. با وجود این، پیش‌بینی می‌شود در طول هفته‌ی پیش رو شاهد یک بریک‌اوت صعودی قدرتمند از جانب بیت کوین باشیم.
این بریک‌اوت ممکن است به افزایش قیمت بیت کوین به بالای ۲۴,۰۰۰ دلار منجر شود؛ البته، اگر این بریک‌اوت شکست بخورد، قیمت بیت کوین ممکن است تا سطح حمایت ۲۲,۵۰۰ دلار کاهش یابد. در این شرایط، چنان‌چه گاوها نتوانند بیت کوین را در این مسیر نزولی متوقف کنند، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال ممکن است یک بار دیگر تا سطح ۲۰,۵۵۰ دلار سقوط کند.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۱:۰۰ روز یک‌شنبه ۲۲ ژانویه / ۲ بهمن – بیت کوین با ۱.۳۷ درصد افزایش نسبت به بیست و چهار ساعت گذشته، با قیمت ۲۲,۹۱۶ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار بیت کوین نیز با ۱.۳۴ درصد افزایش به ۴۴۱,۴۸۲,۲۷۳,۱۸۵ دلار رسیده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید