تاریخ: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵

پیش‌بینی وضعیت بیت‌کوین در ماه فوریه

احساسات بازار کریپتو در حال حاضر به شکل دلگرم‌کننده‌ای صعودی و مثبت شده است. با وجود این، انتشار شاخص قیمت مصرف‌کننده در ۱۴ فوریه بسیار تعیین‌کننده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، علی‌رغم اتفاقات تلخ و دردناکی که در طول سال ۲۰۲۲ برای بازار کریپتو رخ دادند، ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۳ را بسیار دلگرم‌کننده آغاز کرده‌اند. از اولین روز سال ۲۰۲۳ تاکنون، حرکت صعودی امیدوارکننده‌ای در بازار کریپتو آغاز شده و همچنان ادامه دارد. این مسئله احساسات سرمایه‌گذاران را نسبت به بازار کریپتو بسیار مثبت و صعودی کرده است. بیت کوین (BTC) به عنوان رهبر بازار ارزهای دیجیتال، این بازار صعودی را پیش می‌راند و به دنبال آن، اتریوم (ETH) و سایر التکوین‌ها نیز روزهای سبزی را پشت سر می‌گذارند. این تحولات مثبت باعث افزایش ارزش جهانی بازار کریپتو شده‌اند. ارزش کل بازار کریپتو در حال حاضر به ۱,۰۵۲,۳۶۳,۵۱۸,۱۳۶ دلار رسیده است. 
در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۳۰ روز شنبه ۲۸ ژانویه / ۸ بهمن – بیت کوین با ۰.۲۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۲۲,۹۹۱ دلار معامله می‌شود. ارزش بیت کوین نسبت به هفت روز گذشته نیز ۱.۰۴ درصد افزایش یافته است. ارزش کل بازار بیت کوین هم‌اکنون به ۴۴۳,۳۸۶,۴۴۲,۱۱۳ دلار رسیده است.

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیلی کیوسی‌پی کپیتال، بیت کوین در یک هفته‌ی گذشته کاملا بر اساس یک الگوی صعودی معامله شده است. بر اساس این داده‌ها، این الگوی صعودی بر وضعیت بازار اختیار معامله به شدت تاثیر گذاشته است.
قیمت قراردادهای اختیار فروش در بازار اختیار معامله تحت تاثیر الگوی صعودی اخیر در قیمت بیت کوین افزایش یافته است – زیرا احساسات بیش‌تر سرمایه‌گذاران نسبت به آینده‌ی بازار بیت کوین بسیار صعودی است.
به رغم گسترش احساسات مثبت در میان سرمایه‌گذاران، مایکل ون دی پوپ، به عنوان یکی از تحلیلگران مشهور در بازار ارزهای دیجیتال، در خصوص قیمت آینده‌ی بیت کوین دیدگاهی نزولی دارد. بر اساس ادعای این تحلیلگر، بیت کوین اکنون در حال شکستن سطح مقاومت نزدیک خود و رسیدن به هدف قیمت ۲۴ هزار دلاری است. با وجود این، طبق پیش‌بینی وی، بیت کوین به سمت ۲۲ هزار دلار حرکت کرده و سطح ۲۰,۰۰۰ دلار را نیز تست خواهد کرد.
نتایج تحلیل‌های موسسه‌ی کیوسی‌پی کپیتال نیز تا حدودی پیش‌بینی‌‌های مایکل ون دی پوپ را تایید می‌کنند. به گفته‌ی این موسسه، بازار صعودی کریپتو پس از انتشار گزارش شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) در ۱۴ فوریه ۲۰۲۳ (۲۵ بهمن) ممکن است دچار تغییر مسیر بشود. از این رو، اتفاقات هفته‌ی آینده تاثیر بسیار مهمی برای بازار ارزهای دیجیتال خواهند داشت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید