تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶

پیشنهاد ۱۰۰ میلیون دلاری FTX به تیلور سوئیفت

طبق گزارشی، تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی از طرف FTX برای تبلیغ این صرافی پیشنهاد‌هایی داشت. منابع می‌گویند ارزش این معامله بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بوده و طبق گزارش‌ها، کلر واتانابه، مدیر FTX وی را تحت فشار قرار داده بود.   تیلور سوئیفت خواننده برنده جایزه توسط مدیران FTX تحت فشار بود گزارشی […]

طبق گزارشی، تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی از طرف FTX برای تبلیغ این صرافی پیشنهاد‌هایی داشت. منابع می‌گویند ارزش این معامله بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بوده و طبق گزارش‌ها، کلر واتانابه، مدیر FTX وی را تحت فشار قرار داده بود.
 
تیلور سوئیفت خواننده برنده جایزه توسط مدیران FTX تحت فشار بود
گزارشی که توسط فایننشال تایمز (FT) منتشر شده است، ادعا می‌کند که FTX با تیلور سوئیفت بر سر قرارداد حمایت مالی ۱۰۰ میلیون دلاری مذاکره کرده است. سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی است که تعدادی آلبوم دارای platinum-certified را در اختیار دارد. بر اساس گزارش‌ها، قرارداد حمایت مالی سوئیفت و FTX راکد ماند و هرگز به چیزی تبدیل نشد.
 
منابع FT می‌گویند قرارداد بین سوئیفت و FTX طبق گزارش‌ها قرار بود در بهار امسال به پایان برسد، با این حال، FT همچنین به منابعی استناد می‌کند که ادعا می‌کنند:
تیلور این معامله را تایید نکرد و آن را نپذیرفت.
 

این منابع همچنین به FT تاکید کردند که بحث در مورد حمایت مالی بالقوه تور بود که اتفاق نیفتاد.

 

این گزارش خاطرنشان می‌کند که کلر واتانابه، سرپرست بخش توسعه تجاری FTX، کسی بود که برای قرارداد حمایت مالی سوئیفت با FTX فشار آورد. ظاهراً، تعداد زیادی از کارکنان بازار FTX از ایده حمایت مالی سوئیفت راضی نبودند و فکر می‌کردند که معامله برای اجرای آن بسیار بالا و واقعاً ظالمانه بود.

 

یکی دیگر از افراد خودی و کارمند FTX فاش کرد که مدیران FTX سعی کردند سوئیفت را وادار کنند تا درجه ملایمی از تأیید را نسبت به صرافی رمزارز که اکنون از بین رفته در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود اعمال کند. منبع آشنا با معاملات سوئیفت گفت که این خواننده برنده جوایز هرگز یک بار هم به حمایت از FTX فکر نکرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید