تاریخ: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

چرا MicroStrategy در ۲۲ دسامبر ۷۰۴ بیت کوین فروخت

چرا MicroStrategy برخی از بیت کوین‌های خود را برای اولین بار از زمان شروع انباشت دارایی‌های کریپتویی در سال ۲۰۲۰ فروخت؟ شرکت MicroStrategy که به صورت عمومی در بورس لیست شده است، فاش کرد که بخشی از بیت کوین ذخیره شده خود را در ۲۲ دسامبر برای اهداف مالیاتی فروخته است. اگرچه این شرکت بعداً […]

چرا MicroStrategy برخی از بیت کوین‌های خود را برای اولین بار از زمان شروع انباشت دارایی‌های کریپتویی در سال ۲۰۲۰ فروخت؟ شرکت MicroStrategy که به صورت عمومی در بورس لیست شده است، فاش کرد که بخشی از بیت کوین ذخیره شده خود را در ۲۲ دسامبر برای اهداف مالیاتی فروخته است. اگرچه این شرکت بعداً بیت کوین‌های بیشتری خریداری کرد، اما این فروش وعده‌اش را مبنی بر اینکه هرگز بخشی از ذخیره بیت کوین خود را نمی‌فروشد، نادیده گرفت.
 
MicroStrategy بیت کوین را برای کارهای مالیاتی فروخته است
همانطور که قبلا گزارش شد، MicroStrategy بین ۱ نوامبر ۲۰۲۲ تا ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲، ۲,۳۹۵ بیت کوین به ارزش حدود ۴۲.۸ میلیون دلار خریداری کرد. سپس این شرکت ۷۰۴ بیت کوین را به قیمت حدود ۱۱.۸ میلیون دلار در ۲۲ دسامبر فروخت و دو روز بعد، ۸۱۰ بیت کوین دیگر را خریداری کرد.
 

پرونده این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نشان می‌دهد که بیت کوین‌ها برای ایجاد مزایای مالیاتی فروخته شده اند.

 
این شرکت گفت:
MicroStrategy قصد دارد زیان‌های سرمایه ناشی از این معامله را در مقابل سودهای سرمایه قبلی، تا جایی که چنین بازگردانی‌هایی تحت قوانین مالیات بر درآمد فدرال در حال حاضر در حال اجرا در دسترس باشد، بازگرداند که ممکن است مزایای مالیاتی ایجاد کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید