تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

چه چیزی در پیش‌بینی‌های بوکله اشتباه شد؟

Nayib Bukele، رئیس جمهور السالوادور و از علاقه‌مندان سرسخت بیت کوین، یک سری پیش‌بینی در مورد رفتار بیت کوین و اکوسیستم کریپتو در سال گذشته ارائه کرد. اینها شامل قیمت بالای بیت کوین، تأثیر ارز دیجیتال در انتخابات ایالات متحده، انتشار اوراق قرضه و همچنین ساخت شهر بیت کوین بود. با این حال، او بسیاری […]

Nayib Bukele، رئیس جمهور السالوادور و از علاقه‌مندان سرسخت بیت کوین، یک سری پیش‌بینی در مورد رفتار بیت کوین و اکوسیستم کریپتو در سال گذشته ارائه کرد. اینها شامل قیمت بالای بیت کوین، تأثیر ارز دیجیتال در انتخابات ایالات متحده، انتشار اوراق قرضه و همچنین ساخت شهر بیت کوین بود. با این حال، او بسیاری از آنها را اشتباه کرد.
 
پیش‌بینی‌های بوکله برای سال ۲۰۲۲
رئیس‌جمهور السالوادور، نایب بوکله، یکی از بزرگترین مروجان بیت کوین در لاتام و مردی که در پس پذیرش بیت کوین به‌عنوان پول قانونی در کشورش بود، یک سری پیش‌بینی‌ها درباره دنیای ارزهای دیجیتال و حرکت‌های آن برای سال ۲۰۲۲ انجام داد. پیش‌بینی‌ها موضوعاتی مانند قیمت‌گذاری بیت کوین، تأثیر بیت کوین بر سیاست و همچنین توسعه چندین تحول خاص السالوادور مرتبط با بیت کوین را مورد بررسی قرار دادند.
 

اولین پیش‌بینی که در یک توییت در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۲، مربوط به قیمتی بود که بیت کوین به آن خواهد رسید که توسط Bukele حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار محاسبه شد. این درست نشد، زیرا حداکثر قیمتی که BTC به آن رسید حدود ۴۷,۵۰۰ دلار بود.

 

دومین پیش‌بینی بوکله بیان می‌کند که دو کشور دیگر بیت کوین را به‌عنوان ارز قانونی استفاده خواهند کرد. این نیز به واقعیت تبدیل نشد. با این حال، سنت کیتس و نویس اعلام کرد که در حال بررسی امکان تبدیل بیت کوین کش (BCH) به صورت ارز قانونی تا مارس ۲۰۲۳ است.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در السالوادور

 

پیش‌بینی دیگر این بود که بیت کوین در انتخابات امسال ایالات متحده به یک مسئله انتخاباتی اصلی تبدیل خواهد شد. در حالی که مسائل مربوط به بیت کوین بخشی از چشم انداز سیاسی و نظارتی ایالات متحده در طول سال ۲۰۲۲ بوده است، بیشتر با از بین رفتن FTX در طی این دو ماه گذشته، این پیش بینی نیز تا حد زیادی اثر بخشی خود را از دست داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید