تاریخ: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

چین پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

رسانه‌های محلی فاش کردند که به زودی بازاری برای دارایی‌های دیجیتال در چین تحت یک مشارکت عمومی و خصوصی افتتاح می‌شود. بر اساس این گزارش، هدف ایجاد یک پلتفرم معاملاتی تنظیم‌شده برای کلکسیون‌های دیجیتال به عنوان بخشی از تلاش‌های دولت برای مهار سفته‌بازی بازار با چنین دارایی‌هایی است.   بازار ملی برای حمایت از تجارت […]

رسانه‌های محلی فاش کردند که به زودی بازاری برای دارایی‌های دیجیتال در چین تحت یک مشارکت عمومی و خصوصی افتتاح می‌شود. بر اساس این گزارش، هدف ایجاد یک پلتفرم معاملاتی تنظیم‌شده برای کلکسیون‌های دیجیتال به عنوان بخشی از تلاش‌های دولت برای مهار سفته‌بازی بازار با چنین دارایی‌هایی است.
 
بازار ملی برای حمایت از تجارت مجموعه‌های دیجیتال و حق چاپ در چین
رسانه‌های محلی اعلام کردند مقامات چینی در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی یک پلتفرم تحت کنترل دولتی هستند که امکان تجارت توکن‌های غیرمثلی (NFT) و سایر دارایی‌های دیجیتال را فراهم می‌کند. این ابتکار یک پروژه مشترک بین سازمان‌های دولتی و یک شرکت خصوصی است.
 

بر اساس گزارش سینا فایننس در روز چهارشنبه، پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال چین که با مشارکت بورس فناوری چین، مرکز تبادل آثار فرهنگی چین و مرکز خدمات حق چاپ دیجیتال Huaban Digital Center Co Limited ساخته شده است، در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۳ راه‌اندازی خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در چین

 

این بازار تحت مجوز صرافی دیجیتال چین که توسط وزارت علوم و فناوری، اداره دولتی مالکیت معنوی، آکادمی علوم چین و دولت پکن راه‌اندازی شده است، فعالیت خواهد کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید