تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷

ژائو SBF را بزرگترین کلاهبردار تاریخ می‌نامد

مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Binance، به نام Changpeng Zhao (CZ)، با چندین روایت اشتباه در مورد صرافی رمزارز سقوط کرده FTX و یکی از بنیانگذاران آن Sam Bankman Fried (SBF) مقابله کرده است. رئیس بایننس SBF را یک حقه‌باز چیره‌دست و یکی از بزرگترین کلاهبرداران تاریخ می‌نامد.   مدیر عامل بایننس در مورد روایت‌های […]

مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Binance، به نام Changpeng Zhao (CZ)، با چندین روایت اشتباه در مورد صرافی رمزارز سقوط کرده FTX و یکی از بنیانگذاران آن Sam Bankman Fried (SBF) مقابله کرده است. رئیس بایننس SBF را یک حقه‌باز چیره‌دست و یکی از بزرگترین کلاهبرداران تاریخ می‌نامد.
 
مدیر عامل بایننس در مورد روایت‌های اشتباه درباره FTX و سم بنکمن فراید
مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، چانگ پنگ ژائو (CZ) سه‌شنبه در توییتر به آنچه که او آن را روایت‌های اشتباه خواند که اخیراً درباره صرافی رمزارز سقوط کرده FTX و هم بنیانگذار آن سم بنکمن فراید (SBF) دیده است، پرداخت.
 
رئیس Binance توضیح داد:
اولین روایتی که او به آن پرداخت این بود که CZ می‌خواهد ناجی ارزهای دیجیتال باشد.
 
او توضیح داد:
Crypto نیازی به ذخیره ندارد. Crypto خوب است. این زیبایی تمرکززدایی است. ما فقط بخشی از آن هستیم. ما می‌خواهیم به پروژه‌های خوب دیگری کمک کنیم که ممکن است به دلیل رویدادهای اخیر دچار مشکل نقدینگی شوند. این به نفع جمعی ماست.
 
روایت دوم این است که FTX توسط xyz (یعنی یک شخص ثالث) نابود شد. CZ افزود:
نه، FTX خود و کاربرانش را نابود کرد زیرا آنها میلیاردها دلار از سرمایه کاربران را دزدیدند.
 
مدیر عامل بایننس گفت:
روایت بعدی که ژائو با آن مقابله کرد این بود که توئیت CZ صرافی FTX را نابود کرد و استدلال کرد هیچ تجارت سالمی با یک توییت از بین نمی‌رود.
 

در ۶ نوامبر، چند روز قبل از اعلام ورشکستگی FTX، رییس بایننس توییت کرد که بایننس تمام توکن‌های FTX را می‌فروشد.

 

در حالی که ژائو تخریب FTX با توییت خود را تکذیب کرده است، وی خاطرنشان کرد مقاله‌ای که توسط بلومبرگ منتشر شده است نشان می‌دهد که توییتی توسط کارولین الیسون مدیر عامل Alameda Research منجر به سقوط FTX شده و باعث شده است که سرمایه‌گذاران توکن FTT را کنار بگذارند.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید