تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

ژجیانگ طرح توسعه متاورس را ارائه می‌دهد

ژجیانگ، یکی از استان‌های ساحلی چین، یک طرح توسعه متاورس ارائه کرده است که به دنبال ایجاد یک هاب متاورس در قلمرو خود است. هدف این طرح ایجاد یک صنعت متاورسی با ارزش ۲۸.۷ میلیارد دلار و ایجاد اکوسیستمی از چندین شرکت است که این فناوری را به عنوان بخشی از عملیات خود تا سال […]

ژجیانگ، یکی از استان‌های ساحلی چین، یک طرح توسعه متاورس ارائه کرده است که به دنبال ایجاد یک هاب متاورس در قلمرو خود است. هدف این طرح ایجاد یک صنعت متاورسی با ارزش ۲۸.۷ میلیارد دلار و ایجاد اکوسیستمی از چندین شرکت است که این فناوری را به عنوان بخشی از عملیات خود تا سال ۲۰۲۵ ادغام می‌کنند.
 
استان ژجیانگ چین قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ یک صنعت متاورس با ارزش ۲۸.۷ میلیارد دلار بسازد
ژنجیانگ، یکی از استان‌های چین، طرح توسعه متاورس خود را در ۱۵ دسامبر ارائه کرد و هدف آن تبدیل شدن به یکی از بزرگترین قطب‌های متاورس در کشور بود. این طرح که ادغام چندین شرکت فعال در متاورس را در نظر دارد، با هدف تولید یک صنعت متاورس به ارزش ۲۸.۷ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۵ است.
 

در این سند، استان اقداماتی را که برای رسیدن به هدف خود از سال ۲۰۲۳ شروع می‌شود، تشریح می‌کند. یکی از این اقدامات شامل انکوباسیون ۱۰ پیشرو صنعت و ۵۰ شرکت درگیر در چندین فناوری کلیدی مرتبط با متاورس، مانند هوش مصنوعی (AI)، VR (واقعیت مجازی) و حتی بلاک چین است.

 

این فناوری‌ها در چندین فرآیند به کار می‌روند تا شرکت‌هایی را که به تولید محصول، طراحی صنعتی، پزشکی و حتی دولت اختصاص داده شده‌اند، با این فشار متاورسی ادغام کنند.

 

این سند منعکس کننده برنامه‌هایی است که قبلاً توسط سایر دولت‌های محلی چین که به متاورس به عنوان یک عنصر توسعه نیز علاقه‌مند هستند، تنظیم و ارائه شده است. در ژوئن شانگهای نقشه راه خود را برای تبدیل شدن به یک خوشه متاورس ۵۲ میلیون دلاری ارائه کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید