تاریخ: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

ژو سو بنیانگذار DCG را به کلاهبرداری متهم کرد

بنیانگذار صندوق تامینی Three Arrows Capital که سال گذشته منحل شد، اتهامات جدیدی را علیه DCG مطرح کرده است. Three Arrows Capital (3AC)، یک صندوق تامینی رمزارز مستقر در سنگاپور، یکی از شرکت‌کنندگان در صنعت شد که در بازار نزولی ورشکست شد. ۳AC در اوج خود، بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارایی را مدیریت کرد. […]

بنیانگذار صندوق تامینی Three Arrows Capital که سال گذشته منحل شد، اتهامات جدیدی را علیه DCG مطرح کرده است. Three Arrows Capital (3AC)، یک صندوق تامینی رمزارز مستقر در سنگاپور، یکی از شرکت‌کنندگان در صنعت شد که در بازار نزولی ورشکست شد. ۳AC در اوج خود، بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارایی را مدیریت کرد. ورشکستگی آن فاجعه‌آمیز بود، اما صرفاً یک پدیده بازار محور نبود. در آخرین موضوع توییتر، ژو سو گفت که شرکت مادر Grayscale Investments و Genesis Trading با FTX برای از بین بردن توکن LUNA Terra و Staked Ether (stETH) توطئه کردند.
 
ژو سو DCG و FTX را مقصر می‌داند
هر دو شرکت، DCG و FTX، متحمل ضررهای سنگینی شدند زیرا ۳AC پس از فروپاشی Terra ورشکست شد. این سرایت مشکلاتی را در سایر شرکت‌های درگیر در GBTC از جمله بابل فاینانس ایجاد کرد. بنیانگذار ۳AC ادعا کرد که DCG می‌توانست در طول آشفتگی به آرامی بازسازی کند، اما ترجیح داد این کار را انجام ندهد.
 

در عوض آنها یک سفته‌بازی کردند که به طرز جادویی سوراخ را پر کرد. این مثل این است که یک بچه در پوکر ببازد و بگوید من خوبم، پدرم به تو پول می‌دهد، بگذار به بازی ادامه دهم، اما پدرت واقعاً خودت هستی.

 

ژو که اخیراً ادعا شده بود متواری شده بود، همچنین DCG و FTX را متهم کرد که برای ماه‌ها هدایت نادرست را انجام داده و از تکنیک‌های مختلف برای حمله به صندوق تامینی استفاده می‌کنند. وی همچنین ادعا کرد که این دو شرکت در حالی که در انتظار رشد بازار ورشکسته بودند، سپرده‌های بیشتری را جذب کردند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید